Neler Yeni

Eksiksiz Özelliklerde 2K Monitör 8105 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
hasan
Bana gelen monitörde ışık sızması yoktu neredeyse ama dediğim gibi ölü piksel yüzünden iade ettim

Manuel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre tarık
Geçen ay bu fiyata Samsung 4K 60Hz monitörden geçiş yaptım. Ölü piksel vs. çıkmadı, ışık sızması IPS panellerde olduğu gibi bunda da mevcut; fakat önceki monitörümden daha az. Hoparlör yok, ghosting yok. Renkleri bana fazla doygun geldi, birkaç ayarla şu an gayet güzel. Ayrıca ben de astigmat olduğu için parlaklığı sevmiyorum. Fabrikasyon olarak %70 gelen parlaklığı %20'de kullanıyordum. Bence tek eksiği, benim açımdan açma kapatma tuşunun olmaması. Salondaki eski monitörümde televizyonda film izlemek istediğim zaman ekran yansıtmadan yineleme yapıp kapatıyordum, bunda kapatamıyorum. Araştırıp aldım, tavsiye ederim
İyi

Kontrastı 1400+ yani iyi

Pixel yoğunluğu monitörün büyüklüğüne ve çözünürlüğüne bağlı, klasik 109 ppi işte anormal bir şey yok.

O şans

Çok az var yani iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Var

Yok
Gsync desteği ? Hoparlör ?
Bu monitörü 7500f 4070ti süper ikilisi için almayı düşünüyorum. Kullanan varsa deneyimlerini aktarabilir mi?
Renk kalitesi doygunluğu pixel yoğunluğu vs nasıldır? Ips glow ışık sızması gosthing vs var mı?

31 inç olsa alırdım
27-28'' üzerine çıkacaksanız.4k monitör tavsiye ederim.

msi g274qpf qd ile arasındaki fark nedir acaba ?
QD:quantun dote ekran teknolojisi Yabancı Y.T kanalalrında inceledim.Daha parlak renkler daha doygun.Seven olmuş sevmeye olmuş.

10 bit her hz destelkdiğini nereden gördünüz hocam ben bu bilgiyi bulamıyorum benim monitörde 10 bit 120hz destekliyor
Bu monitörde 10 bit renk derinliği HDMI üzerinden açılmıyor; DisplayPort üzerinden aktif oluyor.

Ekler

• asa.png
    asa.png
    57.4 KB · Hit: 19
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
hasan
başlıktaki msi 27 inch ips modelini ama bana ölü pikselli modelleri son kullanıcı iade etmeyene kadar satıyorlar gibi geliyor amazondan almak daha mantıklı gibi diğer türlü kumara giriyor @stiga05fx

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,916
Üyeler
155,335
Son üye
slcifci
Top Bottom