Neler Yeni

El Capitan Kullanıcıları Kulübü

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Yasir Aykaç
Daha dün bir tanıdık gece 12 de çıktı sipariş yetiştirmek için çalışmaya başladı
Bu hafta gelir yüksek ihtimalle bugün olmasa da hazırlanıp kargoya verilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha dün bir tanıdık gece 12 de çıktı sipariş yetiştirmek için çalışmaya başladı

Bu arada rainbow 6 de yükledim sonunda alabildiğim en yüksek ayarlarla 160 200 arası gidip gelen fps alıyorum drop vb olmuyor. Sıcaklık ölçmek için daha program indirmedim anan zaten 1 oyun atıp bırakıyorum genellikle

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,109
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Nefes alanlar kulübü ne zaman?

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Yasir Aykaç
Bu hafta gelir yüksek ihtimalle bugün olmasa da hazırlanıp kargoya verilir

Bu arada rainbow 6 de yükledim sonunda alabildiğim en yüksek ayarlarla 160 200 arası gidip gelen fps alıyorum drop vb olmuyor. Sıcaklık ölçmek için daha program indirmedim anan zaten 1 oyun atıp bırakıyorum genellikle
Birde siparişinde hediye alanlar soğutucu fan biraz ses çıkarıyor rahatsız ederse ayarlarsınız kulaklık ile duyulmuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Abdulkadir Özgen
Ben hic jir bahaneyi kabul etmiyorum biz pesin parayi veriyorsak karşılığında hizmet almak icin o zaman keske ürünü alinca odeme yapsaydık

• Beğen
Reaksiyonlar: vpro

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
İncehesap ta çalıştığını gösterdiği 2 foto atsana böyle galeyana gelmeyiz. Sinir oluyor insan haliyle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mert
570436 benim sipariş oldum bu ama hiç bir mesaj gelmedi . Ayın 20 sinde sipariş verdim . Yanı çıktıktan bir gün sonra. Mail attım ama sadece 10 gün içinde siparişiniz gelecektir diye mail atmışlar.

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
570436 benim sipariş oldum bu ama hiç bir mesaj gelmedi . Ayın 20 sinde sipariş verdim . Yanı çıktıktan bir gün sonra. Mail attım ama sadece 10 gün içinde siparişiniz gelecektir diye mail atmışlar.
15 güne çıktı o bide iş günü falan diye zırvalıyorlar. Haftaiçi sokağa cıkma yasagı da dahil mi merak ediyorum. Yoksa baya uzayacak.

1 tane kargo cıkmış görseli görsem laf etmeyecem ama oda yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mert
Bu arada bu ram leri cl16 değerine çekecek var mı ? Ya da nasıl yapılır bilen . Her yere bakiyorum arıyorum bulamıyorum.

mryenii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Furkan

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Sayilara bakinca Yeni bir tosun vakasi yaşayicaz gibi bir his geliyor icime ☺
Hayır Twitter dan bakıyorum adamların kargo göndermesi hakikaten sıkıntılı. İnşallah 1 ayı geçmez diyorum. İstanbulda olsam gider bakardım dükkanların.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,239
Üyeler
149,513
Son üye
vCastiel
Top Bottom