Neler Yeni

El Capitan PC Ekranın Aniden Siyah Olup Kendini Yeniden Başlatması.

PapaganGülsem

80+ Bronze
Hangi sürümdesin, son sürümde hatalar var diye biliyorum. AMD ekran kartı sürücüsünü bir öncekine geri döndür, düzelebilir.
Sorunu çok iyi bir insan sayesinde çözdüm. Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Troy

Hüf.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Hüseyin Avni Yıldırım
Instagram
https://www.instagram.com/havniy
Steam
https://steamcommunity.com/id/Nicklessmann
Twitter
HavniY
Facebook
huseyinavniyildirim
Dostum sorunu nasıl çözdüğünü paylaşırsan eğer forum amacına ulaşmış olur. Sır gibi saklamana gerek yok.

PapaganGülsem

80+ Bronze
Dostum sorunu nasıl çözdüğünü paylaşırsan eğer forum amacına ulaşmış olur. Sır gibi saklamana gerek yok.
Şuan anlatılacak gibi değil , konuşarak göstermem lazım. Aynı sıkıntıyı çeken olursa bana yazsın buradaki özelden. Bende kesin çözüldü demiyorum. Deneyeceğim. 1 ay içinde olmazsa çözülmüştür. Çünkü nadiren oluyor. Olunca çileden çıkartıyor.

Hüf.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Hüseyin Avni Yıldırım
Instagram
https://www.instagram.com/havniy
Steam
https://steamcommunity.com/id/Nicklessmann
Twitter
HavniY
Facebook
huseyinavniyildirim
Yaşıyorum hocam. Hüf#6003 discord nickim ekle anlat zahmet olmayacaksa. Ekran kartını garantiye göndermeden önce

PapaganGülsem

80+ Bronze
Paylaşırım paylaşmasına lakin forumda puan kasmak için gelip rasgele bir şeyler yazıp kaçan insanlar yüzünden yine farkedilmeyecek. Bu sorunu yaşayan yazsın.

Troy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Troy N4ndo
Tam olarak nasıl çözdünüz?
güç seçeneklerinden plan ayarlarını değiştir diyip en yüksek işlemci durumunu %99 en düşük işlemci durumunu ise %1 yapıyorsun bu kadar

Yaşıyorum hocam. Hüf#6003 discord nickim ekle anlat zahmet olmayacaksa. Ekran kartını garantiye göndermeden önce
denetim masası/donanım ve ses/güç seçenekleri
plan ayarlarını değiştir
gelişmiş güç ayarlarını değiştir
sabit diski kapatmak için beklenecek süre= 0
en düşük işlemci durumu %1

en yüksek işlemci durumu %99
sistem soğuma ilkesi etkin

eğer bunları yaparsan ekran kartını garantiye göndermene gerek kalmaz, forumdaki bazı arkadaşların puan kasmak için sorduğu ''ekran kartın güncel mi'' sorusunu takma ;)

Son düzenleme:

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
güç seçeneklerinden plan ayarlarını değiştir diyip en yüksek işlemci durumunu %99 en düşük işlemci durumunu ise %1 yapıyorsun bu kadar

denetim masası/donanım ve ses/güç seçenekleri
plan ayarlarını değiştir
gelişmiş güç ayarlarını değiştir
sabit diski kapatmak için beklenecek süre= 0
en düşük işlemci durumu %1

en yüksek işlemci durumu %99
sistem soğuma ilkesi etkin

eğer bunları yaparsan ekran kartını garantiye göndermene gerek kalmaz, forumdaki bazı arkadaşların puan kasmak için sorduğu ''ekran kartın güncel mi'' sorusunu takma ;)
Hocam neden 100 değil de 99 yapıyoruz en yükseği?

Troy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Troy N4ndo
Hocam neden 100 değil de 99 yapıyoruz en yükseği?
çünkü işlemcinin tamamını kullanmaması için, işlemci çok ısındığı için bilgisayar kapanıyor ekran kartı değil. pek bi fark olmuyor rahatlıkla %99 yapabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
çünkü işlemcinin tamamını kullanmaması için, işlemci çok ısındığı için bilgisayar kapanıyor ekran kartı değil. pek bi fark olmuyor rahatlıkla %99 yapabilirsin
Konu sahibi PC de ısınma olmadığından bahsetmişti sorunun sebebinin işlemci ısınması olduğuna emin misiniz?

Top Bottom