Neler Yeni

El Capitan PC Ekranın Aniden Siyah Olup Kendini Yeniden Başlatması.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
eminim, konu sahibinin sorununu ben çözdüm
O zaman konu sahibi ilk mesajı bir editlesin problemin ne olduğunu ve nasıl çözüldüğünü, siz yazmasaniz sorunun nasıl çözüldüğünü kendisi anlatmayacak bile.

PapaganGülsem

80+ Bronze
O zaman konu sahibi ilk mesajı bir editlesin problemin ne olduğunu ve nasıl çözüldüğünü, siz yazmasaniz sorunun nasıl çözüldüğünü kendisi anlatmayacak bile.
Gözünüzü kullanarak yazı yazın. Orada bir arkadaşımız ulaştı bana yardım ettim. İki saniye sana ulaşabileceğim bir yer verseydin de sana yazsaydım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu kilitlerseniz sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
Hayır konu açmışsın yardım istiyorsun insanlar yardım etmiş, belki 10 gün sonra birileri senin yaşadığın bir problemi yaşayacak burada net, düzgün ve sabit bir bilgi olması varken herkes sana tek tek özelden mi yazsın; anlatamam dediğin çözüm de ahım şahım bir şey değil. Eyvallah gene insanlara yardımcı olursun ondan şüphem yok ama böyle durumlarda bilgiyi herkesin kolayca ulaşabileceği bir yere koymak daha iyidir.

Top Bottom