Neler Yeni

Öneri Elden ring 23 dolara alınır mı sizce ??

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
Elden ring 23 dolara alınır mı sekiro dan illallah ettim bıraktım 5 saatre oynıcak vaktim olmadığı için ilerde oynıcam elden ring dede öyle bişey yaşar mıyım sekiro kadar zor mu yoksa daha çok zevk alınabilicek bi oyun mu ?

somhaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Abdülhalik
Elden ring 23 dolara alınır mı sekiro dan illallah ettim bıraktım 5 saatre oynıcak vaktim olmadığı için ilerde oynıcam elden ring dede öyle bişey yaşar mıyım sekiro kadar zor mu yoksa daha çok zevk alınabilicek bi oyun mu ?
Nays ile 570 lira fln oluyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sizin bi konu vardı elden ring konularına bakarken gördüm elden ring 1000 tl ye alınır mı diye almışsınız anlaşılan 😄
Mesaj otomatik birleştirildi:

Harcayabileceğiniz en iyi 23 dolar.
Sürekli ölmeyi sevmiyorum mesela sekiro dan bıktım ama geri başlıcam elden ringi alırsam da yazın başlıcam çünkü okul vs vaktim olmuyo çok günde 3 saat falan pc de takılıyorum maximum

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Souls like oyunlarını da hiç sevmiyorum daha çok hikayeli oyunları seviyorum elden ringin kombatıyla vs bu sevgisizliğimi kırmak istiyorum 10 liraya falan hesap alıp denicem aktığını düşünürsem alıcam inşallah

1 lvl hunteri 20 saatte kesince anlıyorsun dark soulsun güzelliğini
Ya işte onu diyorum sürekli aynı şeyi kesmeyi denemek yoruyo sıkıyo mesela Spiderman god of war gibi oyunlarda hikayeyle birlikte tüm bosları epik bi şekilde kesmek çok sarıyo ama sekiro da mesela aynı bosu deneye deneye oyun oynamaktan bıkıyorum o yüzden ön yargılıyım elden ringe karşı

Dantee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Kerem
Sizin bi konu vardı elden ring konularına bakarken gördüm elden ring 1000 TL ye alınır mı diye almışsınız anlaşılan 😄

Sürekli ölmeyi sevmiyorum mesela sekiro dan bıktım ama geri başlıcam elden ringi alırsam da yazın başlıcam çünkü okul vs vaktim olmuyo çok günde 3 saat falan pc de takılıyorum maximum
Evet hocam aldım ve gram pişman değilim iyi ki almışım. Kesinlikle aklında varsa kaçırma derim.

Hanaz

80+ Gold
Souls like oyunlarını da hiç sevmiyorum daha çok hikayeli oyunları seviyorum elden ringin kombatıyla vs bu sevgisizliğimi kırmak istiyorum 10 liraya falan hesap alıp denicem aktığını düşünürsem alıcam inşallah

Ya işte onu diyorum sürekli aynı şeyi kesmeyi denemek yoruyo sıkıyo mesela Spiderman god of war gibi oyunlarda hikayeyle birlikte tüm bosları epik bi şekilde kesmek çok sarıyo ama sekiro da mesela aynı bosu deneye deneye oyun oynamaktan bıkıyorum o yüzden ön yargılıyım elden ringe karşı
Ama hocam ashes of war bulunca kullanması çok güzel :D

43t41tt1r

80+
1 lvl hunteri 20 saatte kesince anlıyorsun dark soulsun güzelliğini
Oyunun kendini tekrar eden düşman yapısı beni rahatsız etmedi açıkçası. Oyunu sindire sindire bitirdiğim için 102 saat sürdü, 102 saatte de bir zahmet tekrar etsin dedim.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan
Elden Ring de zorlayıcı bir oyun ama sekiro kadar değildir. Türü sevmiyorsanız eziyet gibi gelir bizzat tecrübe ettim. Türü seviyorsanız alın yani alıp deneyeyim diye alacaksanız hiç almayın.

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Murat Zorlu
Oyun şuan güncel fiyatı %40 indirimli 24$. Steam hesabımda dolar bakiyesi var ve kur artışlarından etkilenmicem, sizce alınır mı 24 dolara yoksa bu fiyatın daha da altına indirim mi beklenir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
Oyun şuan güncel fiyatı %40 indirimli 24$. Steam hesabımda dolar bakiyesi var ve kur artışlarından etkilenmicem, sizce alınır mı 24 dolara yoksa bu fiyatın daha da altına indirim mi beklenir ?
Ben bilmiyorum oyunu almayı da düşünmüyorum souls like la uğraşmak istemiyorum ama fiyatı çok iyi ve çok kaliteli bir oyun başka bi istediğiniz oyun yoksa alınır bence

Top Bottom