Neler Yeni

Elden taksitle laptop tavsiyesi

ardatrnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arda Turan
Arkadaşlar internetten veya kredi kartı ile taksitli alamıyoruz o yüzden gidip elden taksit yaparak alabileceğiz bu tarz alabileceğimiz yerler neresi İstanbul'da oturmuyorum İstanbulda otursam itopyaya falan giderim ama Bursa'dayım oyunları kasmadan rahat oynarım fiyatı uygun olsun bir laptop önerirseniz çok sevinirim

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,807
İsim
Oğuz Oğuz
Arkadaşlar internetten veya kredi kartı ile taksitli alamıyoruz o yüzden gidip elden taksit yaparak alabileceğiz bu tarz alabileceğimiz yerler neresi İstanbul'da oturmuyorum İstanbulda otursam itopyaya falan giderim ama Bursa'dayım oyunları kasmadan rahat oynarım fiyatı uygun olsun bir laptop önerirseniz çok sevinirim
Evkur elden senetle satıyorlar.
İtopya zaten elden taksit yapmıyor.
Evkur hariç elden taksitle satış yapan yer yok.
Onlarda 15k’lık laptobu elden senetle sattığı için 20k’ya satıyor.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
aklında bir laptop belirle onu bize gönder inceleyelim eğer uygunsa fiyatı ve özellikleri .Her ay taksit parasını verecek olan kişi sana ödesin böylece kaç para sende birikir ve direkt alırısın diğer türlü alman daha zor.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,528
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Tanıdığınız ve güvendiğiniz birinin kredi kartını kullanabilirsiniz. Kendi akrabalarınız olur, tanıdığınız bir market sahibi olur. biz öyle yapıyoruz.

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Düzgün bir laptop alamazsınız ve pahalıya patlayacaktır. İhtiyaç kredisi ile almak daha makul olabilir. Bir araştırın. Bir günlük seyahat ile laptop alıp geri gelebilirsiniz. Veya farklı bir tanıdığınızın kredi kartını kullanma imkanınız varsa öyle olabilir..

ardatrnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Arda Turan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,580
İsim
Oğuzhan Şahin

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,528
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Arkadaşlar kredi cekemiyoruz bu banka durumundan dolayı fakat pahalı olsa da halledebilecegiz ben evkurda bakındım biraz bu bilgisayar güzel gibi duruyor fakat siz de bulursanız daha uyguna güzel bir bilgisayar olabilir ben haftaya gidip bakacağım evkurda biraz duruma göre... https://www.evkur.com.tr/msi-nb-gf6...-ddr4-gtx1650-gddr6-4gb-512gb-ssd-156-fhd-dos
Hocam 18000 TL ne bu sisteme? tanıdık birini bulun lütfen paranızı çöpe atmayın. Elden Taksitle ödemek yerine her ay köşeye bir miktar para koysanız daha iyi. sonra peşin alırsınız. ya da dediğim gibi akrabalarınızdan borç alın. sonra onu taksit taksit onlara verin. laptobuda peşin alırsınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,610
Üyeler
138,384
Son üye
QTuran
Top Bottom