Neler Yeni

Yardım Elden Taksitle PC

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ERAY
Arkadaşlar merhaba, foruma daha yeni katıldım. İzninizle bir özet geçerek sorumu sormak istiyorum. Ben şu an çalışan biriyim ancak eskiden kalma kredi kartı borcum olduğu için kredi puanım düşük, şu an bir sorunum yok çok şükür borcum falan yok zaten öyle büyük şeyler de değildi de. Kredi puanım düşük olduğu için kredi çekemiyorum, Bir pc ya da laptop almak için de yeterli limite sahip bir kredi kartım yok (olmasını da istemem). Zaten eşim masaüstü bilgisayar istemiyor o yüzden elden taksitle laptop alabileceğim bir kurum bileniniz var mı? Evkur vs. sitelere baktım artık eskimiş laptoplar var ellerinde ve onlar da pahalı üstüne elden taksiti seçinde inanılmaz uçuyor fiyatlar. Yani para sıkıntım yok sadece bir siteye girip laptop alcak taksite böldürecek bir kartım yok.

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Arkadaşlar merhaba, foruma daha yeni katıldım. İzninizle bir özet geçerek sorumu sormak istiyorum. Ben şu an çalışan biriyim ancak eskiden kalma kredi kartı borcum olduğu için kredi puanım düşük, şu an bir sorunum yok çok şükür borcum falan yok zaten öyle büyük şeyler de değildi de. Kredi puanım düşük olduğu için kredi çekemiyorum, Bir PC ya da laptop almak için de yeterli limite sahip bir kredi kartım yok (olmasını da istemem). Zaten eşim masaüstü bilgisayar istemiyor o yüzden elden taksitle laptop alabileceğim bir kurum bileniniz var mı? Evkur vs. sitelere baktım artık eskimiş laptoplar var ellerinde ve onlar da pahalı üstüne elden taksiti seçinde inanılmaz uçuyor fiyatlar. Yani para sıkıntım yok sadece bir siteye girip laptop alcak taksite böldürecek bir kartım yok.
İkili kart destekleyen yerlere bakabilirsiniz. Belli bir kısmını peşin verip kalanı kredi limitiniz ne kadarsa ona böldürebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ERAY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkili kart destekleyen yerlere bakabilirsiniz. Belli bir kısmını peşin verip kalanı kredi limitiniz ne kadarsa ona böldürebilirsiniz.
Teşekkür ederim cevabınız için. Evet bunu da önerdiler ama kredi kartını hiç karıştırmadan yapmaya çalışıyorum her ay nasıl gidip bir bayiden faturalarımızı ödüyorsak bunu da o şekilde bir bankaya gidip ilgili kuruma havale yapabilir miyim diye uğraşıyorum.

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Teşekkür ederim cevabınız için. Evet bunu da önerdiler ama kredi kartını hiç karıştırmadan yapmaya çalışıyorum her ay nasıl gidip bir bayiden faturalarımızı ödüyorsak bunu da o şekilde bir bankaya gidip ilgili kuruma havale yapabilir miyim diye uğraşıyorum.
Elden taksitle laptop satan bir firma bilmiyorum üzgünüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yunus Emre Taşkıran
ben Evkurdan elden taksitle ödemiştim 6500 TL bitirdim istersen evkurdan bakabilirsin ama istediğin tarz bir şey bulabilirmisin bilmem

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ERAY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben Evkurdan elden taksitle ödemiştim 6500 TL bitirdim istersen evkurdan bakabilirsin ama istediğin tarz bir şey bulabilirmisin bilmem
Teşekkür ederim cevabınız için. Dediğim gibi baktım ama hem fiyatları yüksek geldi peşin fiyatları hem de taksit seçeneğini ekleyince inanılmaz yükseliyor insanın içi acıyor yani o fiyatları görünce. Örnek vereyim 7 bin TL değeri olan bir laptopa yaklaşık 9 bin lira demişler bu tarz bir fark var yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yunus Emre Taşkıran
Teşekkür ederim cevabınız için. Dediğim gibi baktım ama hem fiyatları yüksek geldi peşin fiyatları hem de taksit seçeneğini ekleyince inanılmaz yükseliyor insanın içi acıyor yani o fiyatları görünce. Örnek vereyim 7 bin TL değeri olan bir laptopa yaklaşık 9 bin lira demişler bu tarz bir fark var yani.
ne deseniz haklısınız ben malasef almak zorunda kaldım 4500 TL ye 6500 :/ ne diyebilirim ki

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Yani para sıkıntım yok sadece bir siteye girip laptop alcak taksite böldürecek bir kartım yok.

EVKUR ...
Orayı tavsiye etmiyorum.
Tefeci mantığı ile çalışıyorlar.
Misal;
Piyasada 5.000 TL eden ürünü sana taksit ile satıyorlar.
Aylık 750 TL olarak 12 ay taksitle ödüyorsun.
Ürün sana 9.000 TL'ye geliyor.

Bu dediğin yöntemi ancak şöyle yapabilirsin.
Kredi kartı veya kredi çekme ihtimali olan bir yakınından rica edersin.
Ona dersin işte "bana 7.500 TL kredi çek. ben sana 1 taksit fazladan öderim"
12 ay taksit bankaya ödersin, 1 ay taksit kredi çeken kişiye ödersin.
Bu devirde kimse kimseye bedava günah vermiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ERAY
EVKUR ...
Orayı tavsiye etmiyorum.
Tefeci mantığı ile çalışıyorlar.
Misal;
Piyasada 5.000 TL eden ürünü sana taksit ile satıyorlar.
Aylık 750 TL olarak 12 ay taksitle ödüyorsun.
Ürün sana 9.000 TL'ye geliyor.

Bu dediğin yöntemi ancak şöyle yapabilirsin.
Kredi kartı veya kredi çekme ihtimali olan bir yakınından rica edersin.
Ona dersin işte "bana 7.500 TL kredi çek. ben sana 1 taksit fazladan öderim"
12 ay taksit bankaya ödersin, 1 ay taksit kredi çeken kişiye ödersin.
Bu devirde kimse kimseye bedava günah vermiyor.
Teşekkürler cevabınız için. Bunu ben de düşündüm ama bilirsiniz ki arkadaşlıkları en kolay bozan şey de araya paranın girmesidir durduk yere de bir sorun yaşamak istemem benden yana olmasa da ters bir laf edilir bozuşulur diye düşündüm.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Teşekkürler cevabınız için. Bunu ben de düşündüm ama bilirsiniz ki arkadaşlıkları en kolay bozan şey de araya paranın girmesidir durduk yere de bir sorun yaşamak istemem benden yana olmasa da ters bir laf edilir bozuşulur diye düşündüm.
Ödeme günü bellidir. Ödeme günü haricinde de para istenmez.
Biri senden borç aldıysa, öde öde diye baskı yapmak bana göre yüzsüzlüktür.
Her ayın 10'u senin borcunu ödeyeceğin gün ise, o günden önce para istenmez.
Borçlu olan kişi de o günü geçirmemeye özen gösterir. Bu işler böyledir.
Bu şartlara uyacak biri varsa, bence değerlendirmelisin.
Çünkü istediğin şeye uygun tek seçenek bu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ERAY
Ödeme günü bellidir. Ödeme günü haricinde de para istenmez.
Biri senden borç aldıysa, öde öde diye baskı yapmak bana göre yüzsüzlüktür.
Her ayın 10'u senin borcunu ödeyeceğin gün ise, o günden önce para istenmez.
Borçlu olan kişi de o günü geçirmemeye özen gösterir. Bu işler böyledir.
Bu şartlara uyacak biri varsa, bence değerlendirmelisin.
Çünkü istediğin şeye uygun tek seçenek bu.
Anlıyorum, evet tek çıkar yol bu gözüküyor. Teşekkür ederim ilginiz için, Saygılar.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Top Bottom