Neler Yeni

Elektrikli Motor Önerisi

shurik3n_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Can İLHAN
@shurik3n_ nasıl bir yol izlediniz ?
Honda CBF 2011 model aldım çok memnunum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

150 cc, ama 200 lüğe çevirilmiş yakıt tasarrudu ve sıkıştırma yapmıyor. Şuandada nakit ihtiyacım için satıyorum :d

FIRTlNA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Korhan KÖROĞLU
Honda CBF 2011 model aldım çok memnunum :D

150 cc, ama 200 lüğe çevirilmiş yakıt tasarrudu ve sıkıştırma yapmıyor. Şuandada nakit ihtiyacım için satıyorum :d
kaç yakıyorsunuz km başı hesaplamışsındır ve kaça satıyorsun ilanda mı

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,177
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Bisiklet düşünür müsün

QWuiet

80+ Bronze
Selamlaaar, iyi forumlar.
Daha öncede benzeri bir konu açmıştım fakat şuan para hazır olunca kararsızlık dönemleri başladı ve karar vermemde yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum. Evimi taşıyorum ve servis güzergahına uzağım bu sebeple günlük ortalama 50 KM yapabileceğim, elektrikli bir motor istiyorum. Elektrikli istememin sebebi şirkette şarja takacağım, bu sebeple elektrik giderim de olmayacak. Tabi gönül ister ki görünüşü de hoş dursun. Ava 5000, Yuki yk27 sportsman tarzı istiyordum fakat boyum 1.86 olduğu için çok küçük gelecek bana. Super soco Ve RKS arasında kaldım. bütçem şuan için ortalama 25-28 bin TL bandında.

Bu modeli 20bin TL'ye alabiliyorum. Sıfır ve ortalama 70 km kadar bir menzil sunuyor. maksimum hızı ise 55 km/s. plakası ekipmanı cart curt bana geleceği rakam ortalama 22 bin TL civarı olur.

Asıl gönlüme kaçan model ise TC modeli. Sitesinde 45 yazdığına bakmayın, 70 km hızlara çıkabiliyor ve menzili ortalama 60-70 KM arasında (TEK BATARYA İLE,2 ADET TAKILABİLİYOR.)
Konya'da oturuyorum. Ankara'da ise 21.000 TL fiyatına konulmuş bir TC modeli var fakat bataryası yok. Kuralkan'ı aradığımda 13.500 TL fiyat çektiler 1 batarya için. Pazarlık yapar daha ucuza alırım motoru fakat benzeri bir akü uydurabilir miyim, bu işler konusunda bilgisi olan var mıdır ? Duyduğuma göre jel akü yapılabiliyormuş doğruluğu nedir veya verim alabilir miyim ?

Son olarak ise bu ve buna benzer spor görünümlü tavsiye edebileceğiniz motor var mıdır ? Benzinli düşünmememin sebebi ise en az yakanın bile km'de 50 kuruş yakması. buda günlük bana 25 TL, ayda minimum 600-700 TL arası benzin gideri yapar. Ben ise günlük 50 km yol yapmak ve arada bir eşim ile oraya buraya (kısa mesafe) gidip gelmek için kullanmak istiyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyor ve şimdiden teşekkür ediyorum

Hemen hatırımdan kalan bir motorcuyu da dahil edeyim , @CoNKeR
Rks iyidir

shurik3n_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Can İLHAN
kaç yakıyorsunuz km başı hesaplamışsındır ve kaça satıyorsun ilanda mı
Yani acil nakit ihtiyacım olduğu için ben çok uyguna vereceğim, sahibinden süresi doldu ama letgoda ilanı var burda satış yasak mı bilmiyorum o yüzden instagram canilhan_ yazarsan ordan atarım. kmde kullanıma bağlı ama ben 40 kuruş falan yakıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,497
Üyeler
152,684
Son üye
shezny
Top Bottom