Neler Yeni

Elektro Gitar Tavsiyesi

Loursy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Atakan
Stratocaster ya da telecasterlar genelde ilk tercihler oluyo fiyat performans açısından mantıklı ama attığın linkte amfi+gitar+ıvır zıvır 5k piyasanın fazla altında geldi kısa vadede sıkıntı yaşayabilirsin en kötü ihtimal gitardan tatmin olmayabilirsin. Bu riski almak sana kalmış ben biraz daha koy kaliteli bir şey al derim.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Midex'te ses kalitesi olmaz. Bizzat deneyimledim. Bütçeniz nedir?

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,609
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Midex en kalitesiz marka şu an. Paranızı çöpe atmanın anlamı yok.
Şu an en az 10.000 TL olması gerekiyor başlangıç seviyesi bir gitar ile amfi almak için.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Alınmaz, sakın Midex almak gibi bir hata yapmayın. Bütçe belirtirseniz 2. el öneri verebilirim. Hangi türden çalacağınızıda belirtirseniz sevinirim.

Berat_Akpunar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stratocaster ya da telecasterlar genelde ilk tercihler oluyo fiyat performans açısından mantıklı ama attığın linkte amfi+gitar+ıvır zıvır 5k piyasanın fazla altında geldi kısa vadede sıkıntı yaşayabilirsin en kötü ihtimal gitardan tatmin olmayabilirsin. Bu riski almak sana kalmış ben biraz daha koy kaliteli bir şey al derim.
Önerdiğin var mı peki ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınmaz, sakın Midex almak gibi bir hata yapmayın. Bütçe belirtirseniz 2. el öneri verebilirim. Hangi türden çalacağınızıda belirtirseniz sevinirim.
Daha önce hiç çalmaıdm, elektro gitarlara hevesim var. Başlangıç için atmıştım

Midex en kalitesiz marka şu an. Paranızı çöpe atmanın anlamı yok.
Şu an en az 10.000 TL olması gerekiyor başlangıç seviyesi bir gitar ile amfi almak için.
2. el de de mi aynı şey geçerli

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,609
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Önerdiğin var mı peki ?

O kadar bilgim yok maalesef.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Önerdiğin var mı peki ?

Dostum hangi türden şarkı çalacağını ve ne kadar bütçen olduğunu sormuştum fakat yanıtını alamadım.

Top Bottom