Neler Yeni

Öneri Elimdeki parçaları ne kadara satabilirim ?

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Birol azak
Selamlar elimde i5 9600k işlemci asus prime z370p anakart ve xfx rx 6600xt ekran kartı var bunları satıp pc'yi yükseltmek istiyorum ortalama ne kadara satabilirim acaba ? Kutu fatura ve garantileri yok maalesef. Piyasaya pek hakim değilim o yüzden konu açtım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Mehmet Maytahan
ekran kartı fena değil onun yerime güncel amd ddr5 sisteme geçmek mantıklı olacaktır. yazdıklarımın konuyla alakası yok ama nacizane tavsiye, 2. el piyasasına hakim değilim o konuda yardımcı olamayacağım :(

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
i5 9600K ve Z370 anakart ikilisi için iş biraz zorlu olucak şu açıdan. 9400F e göre bir fiyat biçmen gerekicek işlemcide, anakarttada H310 lara göre.

Sebebi ise 9. nesil dışında bir işlemci takılamayan o anakart ve 6 çekirdek 6 thread olan o işlemci şuan piyasada çok tercih edilmeyen parçalar yani fiyat konusunda dediğim donanımlara göre fiyat girmelisin, aynı fiyata koy demiyorum tabii ama satış sağlayacak fiyatları ayarlaman lazım.

Ekran kartı ise kolay şehrindeki 6600 XT piyasasına göre bir fiyattan koy.

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Birol azak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran kartı fena değil onun yerime güncel amd ddr5 sisteme geçmek mantıklı olacaktır. yazdıklarımın konuyla alakası yok ama nacizane tavsiye, 2. el piyasasına hakim değilim o konuda yardımcı olamayacağım :(
Hocam ddr5 e geçmeyi şuan düşünmüyorum idarelik bir upgrade yapıp seneye komple sistemi değişirim büyük ihtimalle
Mesaj otomatik birleştirildi:

i5 9600K ve Z370 anakart ikilisi için iş biraz zorlu olucak şu açıdan. 9400F e göre bir fiyat biçmen gerekicek işlemcide, anakarttada H310 lara göre.

Sebebi ise 9. nesil dışında bir işlemci takılamayan o anakart ve 6 çekirdek 6 thread olan o işlemci şuan piyasada çok tercih edilmeyen parçalar yani fiyat konusunda dediğim donanımlara göre fiyat girmelisin, aynı fiyata koy demiyorum tabii ama satış sağlayacak fiyatları ayarlaman lazım.

Ekran kartı ise kolay şehrindeki 6600 XT piyasasına göre bir fiyattan koy.
Tamamdır hocam teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,836
Üyeler
141,053
Son üye
shezy
Top Bottom