Neler Yeni

Elimdeki telefonun bataryası tükendi.

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Elimde bir iphone 6 var ve bataryası artık 1 saat aktif kullanımı zor çıkarıyor deji batarya çok övülüyor sizin önereceğiniz bir batarya var mıdır?Bide iphone 6 1810 mah batarya kullanıyor 2100 mah taktırırsam şişme vs olur mu ?
Benim de iphone 6 var bataryasını değiştirdim ama deji bataryadan bir haberdim keşke deji ile değiştirseydim keşke 1810mah batarya orjinalinde ama dejide daha fazla bu büyük bir artı birebir aynı boyuttalar şişme kesinlikle olmaz aklınızdan bu düşünceyi çıkartın

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hasan Köseoğlu
Benim de iphone 6 var bataryasını değiştirdim ama deji bataryadan bir haberdim keşke deji ile değiştirseydim keşke 1810mah batarya orjinalinde ama dejide daha fazla bu büyük bir artı birebir aynı boyuttalar şişme kesinlikle olmaz aklınızdan bu düşünceyi çıkartın
Teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hasan Köseoğlu
Babam da diyor ki bizim tanıdık var o yapar ama bu devirde kardeş kardeşi kazıklıyor ne takacağı belli olmaz güvenemedim size güveniyorum teşekkürler yardımcı olan herkese.😀

Xanthe#

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arda KANTIK
iPhone 4 ve 6 kullandığım zamanlar deji bataryayı ikisinde de kullanmıştım gayet başarılı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hasan Köseoğlu
Alacağım yarın deji inşallah.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,332
Üyeler