Neler Yeni

Yardım En iyi Cat6 kablo markası hangisi ?

Jonkey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Sıddık Ağırtmış
50 metre cat6 kablo alacam , binanın iç portundan alıp binanın dışından geçerek eve alıcam
en uygun en kaliteli cat6 kablosunu almak istiyorum ileri zamanlarda sorun yaşamamak için
bildiğim iyisi cat6 solid core utp full bakır olması ama bulamadım çok fazla marka ve çeşit var

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
etk kablo cat6 utp kullanıyoruz iç ortam için farklı dış ortam için farklı kullanıyoruz işyerinde yıllardır

Jonkey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Sıddık Ağırtmış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
etk kablo cat6 utp kullanıyoruz iç ortam için farklı dış ortam için farklı kullanıyoruz işyerinde yıllardır
anladım en kaliteli olanını almak istiyorum zaten utp alcam full bakır olması lazım başka tavsiyeniz var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

REÇBER markası var kullanan var mı kaliteli mi ?

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
713
İsim
Fatih Ayhan
Çoğu kablo öyle rezalet seviyede değildir. Kabloyu alırken nerede kullanacağınız ve kablonun hangi koşullara uygun olduğu önemli. Standart bir kablo yani spesifik bir sağlamlık, kalite vb. şeyler beklentisinde olmanızı çok önermem. Dışarı şartlarına uygun bir kablo işinizi görecektir. Yağmura, kara dayanıklı kalın bir kablo alırsanız işinizi görür. Çok ekstrem bir şey olmazsa kabloya da bir şey olmaz kolay kolay.

Jonkey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Sıddık Ağırtmış
Çoğu kablo öyle rezalet seviyede değildir. Kabloyu alırken nerede kullanacağınız ve kablonun hangi koşullara uygun olduğu önemli. Standart bir kablo yani spesifik bir sağlamlık, kalite vb. şeyler beklentisinde olmanızı çok önermem. Dışarı şartlarına uygun bir kablo işinizi görecektir. Yağmura, kara dayanıklı kalın bir kablo alırsanız işinizi görür. Çok ekstrem bir şey olmazsa kabloya da bir şey olmaz kolay kolay.

anladım çok fazla marka var ve bazı ürünlerdeki şikayetler vs okudum biraz çekinceliyim
fiyatı çok da önemli değil sadece en uygun düzgün olanını almak istiyorum

50 metre cat6 kablo alacam , binanın iç portundan alıp binanın dışından geçerek eve alıcam
en uygun en kaliteli cat6 kablosunu almak istiyorum ileri zamanlarda sorun yaşamamak için
bildiğim iyisi cat6 solid core utp full bakır olması ama bulamadım çok fazla marka ve çeşit var
uzaklığa göre hat değerleri düşme şeyi var galiba 50m uzaklıkta enerji hat değeri vs düşer mi ?

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
713
İsim
Fatih Ayhan

Keyfen

80+ Bronze
anladım en kaliteli olanını almak istiyorum zaten utp alcam full bakır olması lazım başka tavsiyeniz var mı

dostum direk olarak reçber markasının bayisiyiz tam bakır kablodur perpa ticaret merkezindeyim elektrik olarak her ürünü satıyor ve bayiliğini yapıyoruz.
kalite sırası olarak
hcs - reçber - erse -nexans şeklinde gider kalite sıralaması

Jonkey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Sıddık Ağırtmış
cat7 almam saçmamı olur hat değerleri vs daha iyi olması için
ama 100 mbps altında internet hızım

dostum direk olarak reçber markasının bayisiyiz tam bakır kablodur perpa ticaret merkezindeyim elektrik olarak her ürünü satıyor ve bayiliğini yapıyoruz.
kalite sırası olarak
en hızlı ve uygun nerden alabilirim

kalite sırası olarak
buraan alayım mı sence ?

CAT6 kablolarda 100 metreye kadar bir sıkıntı olmaz.
emin miyiz biri 80m diyordu

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Barış Seyhan
Nexans marka kullanıyoruz fabrikada. Kamera ve network işleri için. Bazı yerlerde bükülme ve ezilmeler oldu ona rağmen sorunsuz çalışıyor.

cat6 kaç m kadar full hat değerleri kalıyor ?
55 metreye kadar 10 Gigabit destekliyor diyor. Yani 100 metreden kat kat fazlasında yuksek hızları destekler. Sizin internet hızınızı ne kadar?

Jonkey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Sıddık Ağırtmış
Nexans marka kullanıyoruz fabrikada. Kamera ve network işleri için. Bazı yerlerde bükülme ve ezilmeler oldu ona rağmen sorunsuz çalışıyor.

55 metreye kadar 10 Gigabit destekliyor diyor. Yani 100 metreden kat kat fazlasında yuksek hızları destekler. Sizin internet hızınızı ne kadar?
internet hızım çok kötü 35 mbps hat değerlerim kötü çok ek yapılmış iç tesisatta bundan dolayı cat6 alıp tek kablo ile modeme takmayı düşünüyorum .

Aykut D.

80+ Gold

Reçberi bizzat kullanıyorum %100 bakır kaliteli bir kablo.

Reçberi bizzat kullanıyorum %100 bakır kaliteli bir kablo.
Reçber tuzlu söyleyeyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,821
Üyeler
140,703
Son üye
Mehmet543talha
Top Bottom