Neler Yeni

En İyi Performansı Veren Windows 10 Sürümü Hangisidir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
wiindows pro

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam gereksiz hizmetlerle ilgili düzenleme yaptınız mı ?

Abartılmadan yapıldı. Abartılmamasının nedeni, hem sistem stablliği hem güvenlik hem de uzun süre kullanım.

DenizAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Deniz
Atlas OS kullanmanı tavsiye ederim hem büyük oranda performans artışı sağlıyor hem üstünde oynanmış ISO'lardan daha güvenli ve açık kaynak kodlu hem de büyük bir topluluğu var her konuda çok hızlı yardımcı oluyorlar. Windows işletim sisteminde gereksiz, sistemi yoran ne varsa kaldırıyor. Ben çok memnunum. Windows 10 ve 11 ile kullanılabiliyor.

ATLAS OS

Son düzenleme:

range61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ahmet
Atlas OS kullanmanı tavsiye ederim hem büyük oranda performans artışı sağlıyor hem üstünde oynanmış ISO'lardan daha güvenli hem de büyük bir topluluğu var her konuda çok hızlı yardımcı oluyorlar. Windows işletim sisteminde gereksiz, sistemi yoran ne varsa kaldırıyor. Ben çok memnunum. Windows 10 ve 11 ile kullanılabiliyor.

ATLAS OS
Bunun kurulumu nasıl hocam windows 10 için, iso'su var usbye atıpmı kuruyoruz ?

DenizAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Deniz
Bunun kurulumu nasıl hocam windows 10 için, iso'su var usbye atıpmı kuruyoruz ?
https://docs.atlasos.net/getting-started/installation/

Burada detaylı olarak nasıl kurulduğu anlatılmış. Özetlersek önce orijinal Windows 10 ISO'su ile kurulum yapıyorsun sonra Atlas OS'ye yükseltiyorsun. Ama linki dikkatlice oku ve uygula bir noktaya kadar internetinin kapalı olması gerek. Anlamadığın nokta olursa sorabilirsin veya discord sunucularına katılıp oradan sorabilirsin. Hemen yardımcı oluyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,848
Üyeler
156,986
Son üye
GokturkTalha
Top Bottom