Neler Yeni

En İyi Türk Spor Ayakkabı Markaları?

Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Conqueror
Arkadaşlar Slazenger de var o nasıl acaba kullanan var mı kalitesi rahatlığı hakkında bilgisi olan var mı bir de kampanya başlatmışlar bir alana bir bedava diye gerçi bu kampanyadan sonra sağlamlığı konusunda inancım da gitti :)

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Fatih
Arkadaşlar Slazenger de var o nasıl acaba kullanan var mı kalitesi rahatlığı hakkında bilgisi olan var mı bir de kampanya başlatmışlar bir alana bir bedava diye gerçi bu kampanyadan sonra sağlamlığı konusunda inancım da gitti :)
Hocam Slazenger tavsiye etmem. Lescon şu an nasıl bilmiyorum ancak ben bir ayakkabisini 5 yıl giydim ve hâlâ giyilebilir durumda.

Hyperr30

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Enes Öztürk
Arkadaşlar;

Türk malı spor ayakkabı arayışı içerisindeyim.
Aslında alacağım tek marka Skechers idi ama boykottan ötürü almak istemiyorum.

Araştırmalarım neticesinde Türk malı en iyi spor ayakkabı üreticileri Hummer Jack, Lumberjack, Kinetix, Lescon ve Scooter markaları.
Aralarında en çok Hummer Jack modellerini beğendim bilmediğim veya gözümden kaçan önerebileceğiniz sağlam ve rahat marka model var mıdır?
2 hafta önce asics gel nimbus 25 aldım inanılmaz rahat

Efruz_Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Salih
Hocam hummel de destek vermiyor

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,657
İsim
göksel yurtcan
kaliteli bir marka değil hocam UA/lescon/asics almak daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Conqueror
Yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar Lescon aldım gayet güzel ayakkabı umarım uzun soluklu kullanabilirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,405
Üyeler
141,130
Son üye
beyazogluuu
Top Bottom