Neler Yeni

En ucuz hosting ve domain sitesi hangisi?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Güzel dışında sorunsuz ve ucuz var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Jack Rose
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim sistemleri, Siber Güvenlik, Network, Oyun, Bilgisayar, sunucular
deneyebilirsiniz ip adresini öğrenip gerekli testleri falan yaparak en uygun firmayı bulabilirsiniz.

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yiğit Arık
Aylık 10 TL çok ucuz değil mi? Yani ucuz etin yahnisi hesabına dönmez mi? Ucuzu arıyorum ama böyle sorunsuz olan bir firma. Ocean sorunsuz mudur?
Kendilerinden günümüz parasıyla 20000tl yi aşkın hizmet almışızdır. Herşeyi çok ucuz, güvenilir ve bir sorun çıktığında anında yardımcı oluyorlar. Alt bayiliğini bile yapıyorduk. Öyle kaliteli bir firma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Jack Rose
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim sistemleri, Siber Güvenlik, Network, Oyun, Bilgisayar, sunucular
Kendilerinden günümüz parasıyla 20000tl yi aşkın hizmet almışızdır. Herşeyi çok ucuz, güvenilir ve bir sorun çıktığında anında yardımcı oluyorlar. Alt bayiliğini bile yapıyorduk. Öyle kaliteli bir firma.
reseller host ile mi çalışıyorlar yoksa kendi sunucuları mı

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yiğit Arık
reseller host ile mi çalışıyorlar yoksa kendi sunucuları mı
Kendi sunucuları. Ve üzerine kendileri reseller (alt bayi) yaptırıyor. Bizde alt bayiliğini yapıyorduk buranın. Sunucular tamamen kendilerine ait.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buranın alt bayisi olursanız hem para kazanıyorsunuz hemde size %30 indirim kodu veriyolar ve sizde ne alırsanız alın ucuza geliyor. Bizim vergi levhamız şirketimiz vs. Var. Eğerki sizin yoksa alt bayilik sıkıntı çıkarabilir.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendi sunucuları. Ve üzerine kendileri reseller (alt bayi) yaptırıyor. Bizde alt bayiliğini yapıyorduk buranın. Sunucular tamamen kendilerine ait.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buranın alt bayisi olursanız hem para kazanıyorsunuz hemde size %30 indirim kodu veriyolar ve sizde ne alırsanız alın ucuza geliyor. Bizim vergi levhamız şirketimiz vs. Var. Eğerki sizin yoksa alt bayilik sıkıntı çıkarabilir.
Hocam bir şey soracağım. Komut paneline ücretsiz izin veren hosting firması önerir misiniz? Bazı scriptler için.

freekays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Kaya
İlgilendiği Kategoriler
Webmaster
Instagram
habergucu
Steam
freekays
Twitter
ForumNext2034
Facebook
Jandarma79.4
Discord
freekays#1268
Reddit
u/Remarkable-Read-4141
Hostinger
Natro

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Hosting konusunda türkticaretin öğrencilere yaptığı kampanya vardı hosting bedavaydı onu kulan.

JackRyan

80+ Silver
Hayalhost.com 3 yildir hosting kullaniyorum kesinti dahi olmadi nvme diskleri var çok hizli işlemler oluyor tavsiye ederim, hayal20 kodu ile ilk alisveriste indirim yapiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
furkan cide
Bir çok hosting firması gezdim ama hepsinde genelde farklı farklı sorunlar yaşadım. Bazıları SSL'i ücretli sunar bazılarında kesinti olur. Araştırmalar ve öneriler sonunda ipekhosting.com firmasına karar verdim. SSL ücretsiz , yedekleme ücretsiz ve minumum kesinti oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,450
Üyeler
157,242
Son üye
dgrg
Top Bottom