Neler Yeni

En Yakın Arkadaşımın Eski Sevgilisine Aşık Oldum

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,250
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Dünyada insan yok mu da gidip arkadaşım dediğin adamın sevgilisine ilgi duyuyorsun rezillik bence.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Peki üniversitede ona benzeyen hiç olmazsa saçları, gözleri, dişleri,teni,boyu ona benzer birisi karşıma çıkarmı
Bu işler kısmet. Karşına çıkar mı çıkmaz mı bilemem. Ama başka birine sanki oymuş gibi ya da ona benziyor diye birlikte olmak doğru bir davranış değil. Ne kadar benzerse benzesin yine de o olmadığı için seni tatmin etmeyecektir. Ama zaman her şeyin ilacı inan bana eninde sonunda unutuyorsun, aklına bile gelmiyor, aklına gelince de ne kadar aptalmışım deyip gülüp geçiyorsun. Bence şuan sınavına odaklanmalısın. Kazanacağın üniversite geleceğine etkileyecek ve muhtemelen gelecekteki eşinlede orada tanışacaksın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emir
Bence üniversiteyi bekle şimdi kızla çıksanız bile birkaç ay sonra muhtemelen başka şehirlerde olacaksınız
Bu arada kız jenna orteganın beyaz tenli hali gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dünyada insan yok mu da gidip arkadaşım dediğin adamın sevgilisine ilgi duyuyorsun rezillik bence.
Aşık olmak benim elimde olsa hiç olmazdım

Bu işler kısmet. Karşına çıkar mı çıkmaz mı bilemem. Ama başka birine sanki oymuş gibi ya da ona benziyor diye birlikte olmak doğru bir davranış değil. Ne kadar benzerse benzesin yine de o olmadığı için seni tatmin etmeyecektir. Ama zaman her şeyin ilacı inan bana eninde sonunda unutuyorsun, aklına bile gelmiyor, aklına gelince de ne kadar aptalmışım deyip gülüp geçiyorsun. Bence şuan sınavına odaklanmalısın. Kazanacağın üniversite geleceğine etkileyecek ve muhtemelen gelecekteki eşinlede orada tanışacaksın.
Hazır üniversitelerden konu açılmışken dershaneler işe yarıyormu sence gitmelimiyim

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Aşık olmak benim elimde olsa hiç olmazdım
Biliyorum 3 ay sonra başka şehirlere gidecek olmasanız yürüme koş diyecektim :kekw:
Hazır üniversitelerden konu açılmışken dershaneler işe yarıyormu sence gitmelimiyim
Değerlendirebilirsen işe yarıyor ama konuların çoğunu bitirmişlerdir. Denemelerine ve etüte yazılabilirsin. Seneye bırakma gibi bir düşüncen mi var ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emir
Biliyorum 3 ay sonra başka şehirlere gidecek olmasanız yürüme koş diyecektim :kekw:

Değerlendirebilirsen işe yarıyor ama konuların çoğunu bitirmişlerdir. Denemelerine ve etüte yazılabilirsin. Seneye bırakma gibi bir düşüncen mi var ?
Şu anda tyt 250 puan ayt sözel 220 puan filan bunu nasıl yükseltebilirim

seni bebegi gibi bakanlar bile çıkar rahat ol sen ;)
Harbi severlermi beni şu zamana kadar hiç sevilmedim nasıl bir his

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Şu anda tyt 250 puan ayt sözel 220 puan filan bunu nasıl yükseltebilirim

Harbi severlermi beni şu zamana kadar hiç sevilmedim nasıl bir his
Deneme çöz, yanlışlarına bak, yanlış yaptığın konulara hızlıca çalış, vakit fazla kalmadığı için zor olan konuları es geç

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emir

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,040
İsim
Lokman Açil
En yakın arkadaşımın eski sevgilisine aşık oldum ne yapmalıyım

Hocam anlattığınız olay bana karşı yapıldı hiç normal bir şey değil eğer aklınızda bir şey kurmayın aranızı bozarsınız arkadaşınızı siz tanıyorsunuz bu durum karşısında nasıl tepki vereceğini sen bilirsin ama bana yapılan olay da benden habersiz arkamdan iş çevirdiler arkadaşlığı kestim lise arkadaşımdı gelse yüzüme söylese bile kabul etmezdim erkek adam yakın arkadaşının sevgilisini bacısı olarak görür yoluna devam eder benim düşüncem bu şekilde belki geri kafalı diyebilirsin ama benim görüşüm bu şekilde

Top Bottom