Neler Yeni

Sevdiğim kız en yakın arkadaşımın eski sevgilisi çıktı

Kara*

80+ Silver
En iyisi kız işini boş vermek 1. De çok çabaladım olmadı diğerinde çok çabaladım hainlik yaptı bundada bişey yapmayacağım o zaman çünkü gerçekten yoruldum he bana teklif gelirse sıkıntı yok tekliflere açığım ama ben arkasından koşamam he bide böyle okulda "cool" denilen şey var ya havalımı ne bütün kızlar peşinden koşar sana takılırlar nasıl öyle olabilirm (giyim tarz konuşma bakışlar ses tonu kibarlık naziklik her seyi bilmek istiyorum)
Ee emek olmadan bazı şeyleri yapamazsın. Bende toy ilişkilerimde aldatıldım, bittim, öldüm, asla çizgimi bozmadım. Sonra karşıma ciddi ilişki sınavı çıktı, aynı şekilde çok sabır taşı çatlacak durumlar yaşadım, yine karşı tarafa yansıtmadım. Havalı olup kızları peşinde koşturmak yerine kendi gelişimine odaklan, boş işler bunlar. Hangi ergen yaş grubu ciddi olup evlenmiş sanki? çok nadir işler bunlar. Sen sadece şimdi öğrenmeye çalışıyorsun, uygulamadığın ve tecrübe yaşamadığın sürece etkisi olmaz, o kadar hocalarım sana öneri yapmışlar hangilerini uyguladın misal?

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emir
Ee emek olmadan bazı şeyleri yapamazsın. Bende toy ilişkilerimde aldatıldım, bittim, öldüm, asla çizgimi bozmadım. Sonra karşıma ciddi ilişki sınavı çıktı, aynı şekilde çok sabır taşı çatlacak durumlar yaşadım, yine karşı tarafa yansıtmadım. Havalı olup kızları peşinde koşturmak yerine kendi gelişimine odaklan, boş işler bunlar. Hangi ergen yaş grubu ciddi olup evlenmiş sanki? çok nadir işler bunlar. Sen sadece şimdi öğrenmeye çalışıyorsun, uygulamadığın ve tecrübe yaşamadığın sürece etkisi olmaz, o kadar hocalarım sana öneri yapmışlar hangilerini uyguladın misal?
Tecrübe edinmek için yaşanmışlıklar olması gerek aksi taktirde 25-30 lu yaşlarda evleneceğim kişiyi seçerken hata yapabilirim

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Bu aralar bi kızdan hoşlanmaya başladım ama o kız benim en yakın arkadaşımın eski sevgilisi çıktı sizce acılmalımıyım
eğer arkadaşın ile gerçekten yakınsanız ve arkadaşın unuttuysa ve sorunu yoksa bence açıl. Ama arkadaşın bunu kabullenemeyecekse ve gerçekten yakınsanız sana arkadaş gerekiyor. Kızı unut ve arkadaşınla ilişkilerini geliştir. Eğer arkadaşın ibneyse zaten o seni bir gün bırakacaktır, o bırakmadan sen bırak. Burada verdiklerim ytd

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emir
eğer arkadaşın ile gerçekten yakınsanız ve arkadaşın unuttuysa ve sorunu yoksa bence açıl. Ama arkadaşın bunu kabullenemeyecekse ve gerçekten yakınsanız sana arkadaş gerekiyor. Kızı unut ve arkadaşınla ilişkilerini geliştir. Eğer arkadaşın ibneyse zaten o seni bir gün bırakacaktır, o bırakmadan sen bırak. Burada verdiklerim ytd
Bu kızdan olmaz artık...

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Kendimi çok kötü hissediyorum duvarlar üstüme üstüme geliyor dayanamıyorum artık
benim üzerimde işe yaramıyor ama sen belki din için sadıksındır. Ben çoktan pes ettim başkalarının pes etmesini istemiyorum.
CmSZ8-IWYAAzrJd.jpg

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,941
İsim
Sarp Yılmaz
Diyolar aşık olduğun birisini unutmak için yenisini yap yani bir başkasınımı bulayım
aşıksan bu dediğini yapamazsın istesen de ama yapabilirsen zaten aşık değilsin o kadar ciddi bi şey değilmiş demek olur bu.

The Semih

80+ Silver
Bu aralar bi kızdan hoşlanmaya başladım ama o kız benim en yakın arkadaşımın eski sevgilisi çıktı sizce acılmalımıyım
Bizim zamanımızda büyük bir olaydı bu, şimdiki nesili ciddiye alamadığım için alınma okulun bittiği zaman arkadaşlıklar da bitecek bu yüzden kıza beslediğin duygulardan eminsen kızla görüşmeye devam et.

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emir
aşıksan bu dediğini yapamazsın istesen de ama yapabilirsen zaten aşık değilsin o kadar ciddi bi şey değilmiş demek olur bu.
Ben kıl payı aşık olamktan kurtuldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizim zamanımızda büyük bir olaydı bu, şimdiki nesili ciddiye alamadığım için alınma okulun bittiği zaman arkadaşlıklar da bitecek bu yüzden kıza beslediğin duygulardan eminsen kızla görüşmeye devam et.
En fazla okul bittikten sonra belki kız yüz verirse açılırım ama şimdi açılmam

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,941
İsim
Sarp Yılmaz
Ben kıl payı aşık olamktan kurtuldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

En fazla okul bittikten sonra belki kız yüz verirse açılırım ama şimdi açılmam
iyi yaptın kardeşim boşver bu işleri sadece insanı üzmekten başka bi şey değil bu devirde

Top Bottom