Neler Yeni

En Yakın Arkadaşımın Eski Sevgilisine Aşık Oldum

dalgakıran06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Enes
erkekte aşkın tezahürü onu görmek istermiş öyle diyordu bi adam. görmek istiyor musun onu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hangisine kanka sanki daha önce başka arkadaşının exine tutuluyordun sanırım
Hayır eski konuydu geri açtım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birlikte mi yapalım ne istiyorsun :ROFLMAO:
Yani demek istediğim şey en yakın arkadaşımdan yardım istemelimiyim acaba desem bi kız var ondan hoşlanıyorum filan o da kim filan dese bende işte kızı söylesem (ama ona ben sanki ikisinin daha önceden sevgili olduğunu bilmemişim gibi yapsam)

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Onur
Karakter önemli.dikkat et gene 2 gün sonra karakterli biri denk gelir başına bela olur.genç bi arkadaşımızsın yoksa buralara yazmazsın bunu.kendi vicdanın el veriyorsa arkadaşını tanıyorsan önce ona söyle okey verirse kıza açılırsın.bu konular artık doğal karşılanıyor.hayatta vereceğin kararları kendin vermeye çaliş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Karakter önemli.dikkat et gene 2 gün sonra karakterli biri denk gelir başına bela olur.genç bi arkadaşımızsın yoksa buralara yazmazsın bunu.kendi vicdanın el veriyorsa arkadaşını tanıyorsan önce ona söyle okey verirse kıza açılırsın.bu konular artık doğal karşılanıyor.hayatta vereceğin kararları kendin vermeye çaliş.
Şimdi arkadaşıma söylersem sen bilirsin der sorun etmez bence ama kız kesin kabul eder mi? bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amman boşversene kız yüzüme bile bakmıyor ben nerede onun ilgisini çekip açılacam çok uzun olur

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Yaş kaç hocam

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emir
Bence üniversiteyi bekle şimdi kızla çıksanız bile birkaç ay sonra muhtemelen başka şehirlerde olacaksınız
Peki üniversitede ona benzeyen hiç olmazsa saçları, gözleri, dişleri,teni,boyu ona benzer birisi karşıma çıkarmı

Top Bottom