Neler Yeni

En yüksek aidatsız kredi kartı limiti kolayca veren banka hangisi

Merhaba 3 yıldır Kuveyt Türk sağlam genç kredi kartını kullanıyorum limiti 2000 TL yetmiyordu geçenlerde Enpara'ya başvuru yaptım 4500 TL verdi ama bu da yetersiz bana biraz daha yüksek limitli gerekli kolayca en yüksek limit veren aidatsız kredi kartı olarak bankalar hangisi acaba?

MveA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Mehmet Ali
Denizbank ile dene bakalım bir şansını.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba 3 yıldır Kuveyt Türk sağlam genç kredi kartını kullanıyorum limiti 2000 TL yetmiyordu geçenlerde Enpara'ya başvuru yaptım 4500 TL verdi ama bu da yetersiz bana biraz daha yüksek limitli gerekli kolayca en yüksek limit veren aidatsız kredi kartı olarak bankalar hangisi acaba?
Kullanıp düzenli ödedikçe limitleri kendileri arttırırlar (izin varsa) zaten. Kredi kartı limitinin belli kuralları var kafalarına göre çok yüksek limit veremiyorlar.

donanimci98

80+ Bronze
Vakıfbank iyi limit açıyor. Öğrenci kardeşime 30k dan fazla limit açmıştı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullanıp düzenli ödedikçe limitleri kendileri arttırırlar (izin varsa) zaten. Kredi kartı limitinin belli kuralları var kafalarına göre çok yüksek limit veremiyorlar.
Verirler keyiflerine göre. Ziraat mesela 5 i 6 yapmıyor. İşbankası 100k limit açayım mı diye mesaj atıyor.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,140
İsim
Taha Efe
Vakıfbank iyi limit açıyor. Öğrenci kardeşime 30k dan fazla limit açmıştı
Dünyanın En Melanet bankası. Rahmetli Dedem icin sanırsam en az 10 kere falan müsteri hizmetlerini aramısımdır.

TDK:
melanet
isim, eskimiş, (mela:net, l ince okunur), Arapça melʿanet
Büyük kötülük, lanetlenecek iş veya davranış.

donanimci98

80+ Bronze
Dünyanın En Melanet bankası. Rahmetli Dedem icin sanırsam en az 10 kere falan müsteri hizmetlerini aramısımdır.

TDK:
melanet
isim, eskimiş, (mela:net, l ince okunur), Arapça melʿanet
Büyük kötülük, lanetlenecek iş veya davranış.
Her bankada arıyorsun işin düşünce. Çok büyük bir kıstas değil. Vakıfbankta büyük bir sıkıntı yaşamadım açıkçası. Şu an aktif olarak kullanmasam da.
Arkadaşın derdi limit zaten Vakıf çok rahat limit açıyor.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,140
İsim
Taha Efe
Her bankada arıyorsun işin düşünce. Çok büyük bir kıstas değil. Vakıfbankta büyük bir sıkıntı yaşamadım açıkçası. Şu an aktif olarak kullanmasam da.
Arkadaşın derdi limit zaten Vakıf çok rahat limit açıyor.
Hocam 10 kere aynı konudan aranmaz ama Adamlarda bi anlama sorunu var galiba. Rahmetli Dedemin ilk telefonu Lumiaydı cöp gibi bilr uygulama yapmıslar simdi ne için arıyoruz unuttum ama adamlar 10 kere yardım edemiyorlar hadi 1 2 kere olur ama.

Mert

80+ Silver
BDDK limitine takılıyor olabilirsin.

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
primary-share.png

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Yusuf Kaplan
Ziraat öğrenci kartı vardı bende. Düzenli oduyorum. 10k limite kadar çıktı. İstesem belki daha da cikartir denemedim. Çekip ödeme yapmadan kolay kolay limiti artirmaz banka

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
YILDIRIM
Enpara kullanıyorum 100k limitim var çalışmıyorken bu limiti vermişlerdi şuan çalışıyorum limit başvurusu yapsam belki daha fazla verir bazende kendi soruyor limit yükseltmeyi.

Enpara kullanıyorum 100k limitim var çalışmıyorken bu limiti vermişlerdi şuan çalışıyorum limit başvurusu yapsam belki daha fazla verir bazende kendi soruyor limit yükseltmeyi.
hmm hocam bana 4.5k verdiler öğrenciyim yükseltmek için öneriniz nedir

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
YILDIRIM
hmm hocam bana 4.5k verdiler öğrenciyim yükseltmek için öneriniz nedir
Borcunu düzenli ödedikçe kendi otomatik soruyor şu kadar limit verelim diye arada sende yükseltmek için başvurabilirsin.

Top Bottom