Neler Yeni

Yardım Engelli raporu ile 520k ya alınabilecek araçlar

Mr.DzcN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Eren Duzcan
Bütçe
520000
Engelli raporu ile araba alacağız 520k bütçemiz var yani raporsuz fiyatı 850k civarı olan bir aracı 500k ya alabilme şansımız var ama yalnızca 0 araçlar olmak zorunda. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Berat Tekin
Engelli raporu ile araba alacağız 520k bütçemiz var yani raporsuz fiyatı 850k civarı olan bir aracı 500k ya alabilme şansımız var ama yalnızca 0 araçlar olmak zorunda. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Yarısını vermiyor mu devlet

Aykut D.

80+ Gold

Sametpnrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
MSP
Araç bulmak çok zor, Nisan ayında 2 hafta boyunca istanbuldaki tüm bayileri gezdim. 2 hafta sonunda şansıma Ford Focus bulup aldık. Şuan fiyatlar daha yüksek ve limitin üstünde kaldı büyük ihtimal bir çoğu.

Mr.DzcN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Eren Duzcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Araç bulmak çok zor, Nisan ayında 2 hafta boyunca istanbuldaki tüm bayileri gezdim. 2 hafta sonunda şansıma Ford Focus bulup aldık. Şuan fiyatlar daha yüksek ve limitin üstünde kaldı büyük ihtimal bir çoğu.
Hyundai Bayon, Dacia Sandero stepway,Fiat Egea Hatchback,Skoda Fabia, Seat Ibiza bunlar internette gezindiğimde liste fiyatı olarak alabileceğimiz arabalardan birkaçı ama dediğim gibi liste fiyatı. Bayii de bu fiyatlara satıyor mudur bilmiyorum.

Jakobiyan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Jakobiyan
Hayırlı olsun, bizde Honda City bakmıştık zam gele gele sınırı aştı. Şimdi ise denk gelirse Opel Corsa veya Ibiza gibi araçlar ama çok zor

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Salih ÇARDAK
Sıfır araç bulabilmek çok zor. Bizde bi ara araştırdık sıfır araç gelmiyor gelse bile araya giren alıyor.
Manisa'da 12 bin küsur kişi Egea Cross için sıradaydı ama 70-80 bin önden fişekleyince 4 güne aradılar, sıfır araç var aslında.

Fatiho7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fatih
3 kere indirimli almış biri olarak sadece ötv ödemiyorsun bide kdv deki ötv tutarını, kdv yi ödüyorsunuz

Top Bottom