Neler Yeni

Epic bizimle alay ediyor

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,851
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Neyin suyunu çıkarmışım sizce?Bence firma yancılığı yapmak daha kötü.Firma eleştirilince bir zararımı var size?Epic Games sanki hiçbir şey kazanmıyor ücretsiz oyun vererek.Ücretsiz oyun vermeseydi Steamin en büyük rakibi olabilirmiydi sizce?Zararlarına olsaydı birsey vermezlerdi zaten.
Arkadaşım , cidden boş yapıyorsun. Yaptığın eleştirmek değil. Umduğunu bulamamış beklentisi yüksek olan biri olarak atar gider yapıyorsun sadece.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bedava sonuçta ne bekliyorsun Rdr falan mı

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Bir epic, bir Gamepas, bir de Amazon Prime. Bunlar olmasa Türkiye'de oyunculuk kalmayacak. Hadi steam'in de hakkını yemeyelim güzel indirimler + önerilen kur değerinin aşırı düşük olması mis gibi.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Prey verdi güzel abi.Zaten suana kadar verdigi oyunlardan tek Prey iyi.Tamam da yarın Control veriyor.Daha birkaç ay önce verdi abi ne Controlü.Bu sene yılbaşında verdiği oyunların resmen yarısını daha önce vermişti.Ya Epic Games ile alakalı daha fazla konu açmak istemiyorum ama resmen alay ediyor bizimle.Kimileride yok beleş bulmuşsun beğenmiyorsun falan diyor o kitle hiç gelmesin bile buraya.Bu kadar da olmaz.Daha önce vermeseydi Controlü tebrik ederdim ama birkaç ay önce verdiği oyunu tekrar verdiği için evet eleştiriyorum.Hadi birkaç güzel oyun verse o yüzden elinde para kalmadığından eski oyunları verse anladıkda verdiği doğru düzgün oyunda yok.
Knk istediğini verebilir bu bir ikincisi ücretsiz bulmuşsun bide beğenmiyorsun üçüncüsünü aynı oyunu vermeleri biraz saçma olmuş o konuda haklısın

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bir epic, bir Gamepas, bir de Amazon Prime. Bunlar olmasa Türkiye'de oyunculuk kalmayacak. Hadi steam'in de hakkını yemeyelim güzel indirimler + önerilen kur değerinin aşırı düşük olması mis gibi.
Steam indirim yapmıyormuş ki. Düşük fiyatları satıcının kendisi çıkarıyor. Steam yayıncılara ülke pazarları hakkında insanların alım gücü hakkında bilgi veriyormuş. Yani bak kardeş Türkiye fakir ona göre fiyat biç diyormuş. Düşük fiyattan koymak yapımcının vicdanına kalmış yoksa.

Satriani

80+ Bronze
Yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler kardeşim, EPIC kütüphaneme bakınca belki binlerce lira değerinde olan bi arşiv görüyorum, bu zamana kadar kimse oyunculara bu denli düzenli ve sürdürülebilir kıyak yapmamıştır. Super Mario Bros verse yine teşşekür eder geçerim. Kaldı ki ' kötü oyun ' diye kişiye bağlı yargıyla oluşmuş etikete istinaden, kitaplığa eklemem hakkınız sizde saklıdır...

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Prey verdi güzel abi.Zaten suana kadar verdigi oyunlardan tek Prey iyi.Tamam da yarın Control veriyor.Daha birkaç ay önce verdi abi ne Controlü.Bu sene yılbaşında verdiği oyunların resmen yarısını daha önce vermişti.Ya Epic Games ile alakalı daha fazla konu açmak istemiyorum ama resmen alay ediyor bizimle.Kimileride yok beleş bulmuşsun beğenmiyorsun falan diyor o kitle hiç gelmesin bile buraya.Bu kadar da olmaz.Daha önce vermeseydi Controlü tebrik ederdim ama birkaç ay önce verdiği oyunu tekrar verdiği için evet eleştiriyorum.Hadi birkaç güzel oyun verse o yüzden elinde para kalmadığından eski oyunları verse anladıkda verdiği doğru düzgün oyunda yok.
Hiç vermeyebilirdi o oyunu, vermek zorunda da değil. Ek olarak bazı oyunlar tekrar verilince sevinen büyük bir kitle de var. Mesela şuan tekrar GTA5 verse herkes tekrar ayaklanır 😀

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Steam indirim yapmıyormuş ki. Düşük fiyatları satıcının kendisi çıkarıyor. Steam yayıncılara ülke pazarları hakkında insanların alım gücü hakkında bilgi veriyormuş. Yani bak kardeş Türkiye fakir ona göre fiyat biç diyormuş. Düşük fiyattan koymak yapımcının vicdanına kalmış yoksa.
Steam indirim yapması zaten mantıken saçma olur zaten.
Önerdiği kur var sadece o kadar.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
+ olarak Epic'in verdiği kadar iyi ve fazla sayıda oyunu bugüne kadar hiçbir platform vermedi.

Adamlar güzel oyun vereceğine dair bir şey söylemiyor zaten, ayriyeten öncedende bir sürü güzel oyun verdiler. Güzel oyun verdikleri zaman epic adam oluyor, ucuz/kötü oyunlar verdiği zaman böyle konu açıyorsunuz

O zaman alma ? Kimse seni zorlamıyor. Adamlar ne zamandır ücretsiz oyun dağıtıyor teşekkür edeceğine utanmadan adamları kötülüyorsun.

sanki zorla aldırıyor

Bedava sonuçta ne bekliyorsun Rdr falan mı

Knk istediğini verebilir bu bir ikincisi ücretsiz bulmuşsun bide beğenmiyorsun üçüncüsünü aynı oyunu vermeleri biraz saçma olmuş o konuda haklısın

Yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler kardeşim, EPIC kütüphaneme bakınca belki binlerce lira değerinde olan bi arşiv görüyorum, bu zamana kadar kimse oyunculara bu denli düzenli ve sürdürülebilir kıyak yapmamıştır. Super Mario Bros verse yine teşşekür eder geçerim. Kaldı ki ' kötü oyun ' diye kişiye bağlı yargıyla oluşmuş etikete istinaden, kitaplığa eklemem hakkınız sizde saklıdır...

Hiç vermeyebilirdi o oyunu, vermek zorunda da değil. Ek olarak bazı oyunlar tekrar verilince sevinen büyük bir kitle de var. Mesela şuan tekrar GTA5 verse herkes tekrar ayaklanır 😀
Adam baktı baktı kaldı. Şok oldu, beklemiyordu bu yorumları :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,712
Üyeler
145,244
Son üye
Comoloktay
Top Bottom