Neler Yeni

Epic bizimle alay ediyor

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,834
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
O zaman ALMA. Sana epic "güzel bir oyun vereceğim" demiyor, bedava vereceğim diyor.
Ayrıca tek epic üyesi sen değilsin, Control'ü daha önce kaçırmış olanlar veya epici yeni bulmuş kişiler çok var, kendin için veya kendin gibi birkaç insan için konuşma sadece.
+ olarak Epic'in verdiği kadar iyi ve fazla sayıda oyunu bugüne kadar hiçbir platform vermedi.

Kadir_1987

80+ Silver
Harcamazdım çünkü fiyatını hakketmiyor o oyunlar
Şuan da eminim Epic'in bedava verdiği ve beğenmediğin bir oyun dahi olsa ne de olsa beleş düşüncesi ile kütüphanene eklediğine eminim.
Ve şuan da birçoğumuzun sadece Epic'in verdiği bedava oyunlar sayesin de kütüphanesin de binlerce tl lik oyun var.
Lütfen b.kunu çıkartma artık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Talha Ubeyd
O zaman ALMA. Sana epic "güzel bir oyun vereceğim" demiyor, bedava vereceğim diyor.
Ayrıca tek epic üyesi sen değilsin, Control'ü daha önce kaçırmış olanlar veya epici yeni bulmuş kişiler çok var, kendin için veya kendin gibi birkaç insan için konuşma sadece.
Oyunu daha bu sene verdi.Ayrıca verdiği oyun mystery diye geliyor.Yani gizemli oyun.Normal zamanda verdiği oyunları hiç eleştiren oldu mu sence?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Adamlar güzel oyun vereceğine dair bir şey söylemiyor zaten, ayriyeten öncedende bir sürü güzel oyun verdiler. Güzel oyun verdikleri zaman epic adam oluyor, ucuz/kötü oyunlar verdiği zaman böyle konu açıyorsunuz

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,851
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Gereksiz bir isyan olmuş seninkisi kardeşim.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
+ olarak Epic'in verdiği kadar iyi ve fazla sayıda oyunu bugüne kadar hiçbir platform vermedi.
Ondan oldu işte, sonra bu kişiler hep böyle oyun beklediler ve bu arkadaş da hep öyle oyun bekliyor.
Burada epici suçlamıyorum yanlış anlaşılmasın, suçladıklarım fazla beklentiye girenler.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,834
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ondan oldu işte, sonra bu kişiler hep böyle oyun beklediler ve bu arkadaş da hep öyle oyun bekliyor.
Burada epici suçlamıyorum yanlış anlaşılmasın, suçladıklarım fazla beklentiye girenler.
Bunlara göre Epic'in bir RDR 2 bir gün Cyberpunk bir gün Death Stranding falan vermesi lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Talha Ubeyd
Şuan da eminim Epic'in bedava verdiği ve beğenmediğin bir oyun dahi olsa ne de olsa beleş düşüncesi ile kütüphanene eklediğine eminim.
Ve şuan da birçoğumuzun sadece Epic'in verdiği bedava oyunlar sayesin de kütüphanesin de binlerce TL lik oyun var.
Lütfen b.kunu çıkartma artık.
Neyin suyunu çıkarmışım sizce?Bence firma yancılığı yapmak daha kötü.Firma eleştirilince bir zararımı var size?Epic Games sanki hiçbir şey kazanmıyor ücretsiz oyun vererek.Ücretsiz oyun vermeseydi Steamin en büyük rakibi olabilirmiydi sizce?Zararlarına olsaydı birsey vermezlerdi zaten.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,851
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,312
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
O zaman alma ? Kimse seni zorlamıyor. Adamlar ne zamandır ücretsiz oyun dağıtıyor teşekkür edeceğine utanmadan adamları kötülüyorsun.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Oyunu daha bu sene verdi.Ayrıca verdiği oyun mystery diye geliyor.Yani gizemli oyun.Normal zamanda verdiği oyunları hiç eleştiren oldu mu sence?
Ne anlatıyorsun?
Haziranda verilmiş oyun, sana yazdığımı tekrar hatırlatayım "Oyunu kaçıranlar veya epic games'i yeni keşfeden çok kişi var"
Eleştirmediler çünkü oyunları beğendiler böylece çok beklentiye girdiler, sonra beğenmedikleri oyun gelince "abi epic çöp ya, epic kötü" ...

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Talha Ubeyd
Bunlara göre Epic'in bir RDR 2 bir gün Cyberpunk bir gün Death Stranding falan vermesi lazım.
Ben hiçbir zaman Rdr2,Cyberpunk falan istemedim,istememde.Daha önceki konularda da beklentimin ne olduğunu dedim.Gecen sene yılbaşında verdiği oyunlar bence iyiydi mesela öyle çok büyük bir oyun beklemiyorum.

şahin doğan

80+ Platinum
sanki zorla aldırıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,712
Üyeler
145,244
Son üye
Comoloktay