Neler Yeni

Öneri Epic Games 130TL indirim

BenUtku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Utku Şengül
Bütçe
100
Arkadaşlar bildiğiniz gibi epic games 130tl indirim kuponu veriyor. Bende boş geçmek istemedim bir şeyler alayım dedim, ama karar veremiyorum. Daha çok RDR2 alıp almama arasındayım, Red Dead Online var bende story için alıyorum. (Aslında ps4 de bitirdim oyunu mod yükleyip tekrar oynayasım var)

RDR 2 + Assassin's Creed Odyssey mi? , Cyberpunk + Kena: Bridge of Spirits mi?

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Bitirdiğin oyunu tekrar almana gerek yok fiyatı düşünce alırsın. 2. seçenek bence.

Arenay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Arif Enes
Arkadaşlar bildiğiniz gibi epic games 130tl indirim kuponu veriyor. Bende boş geçmek istemedim bir şeyler alayım dedim, ama karar veremiyorum. Daha çok RDR2 alıp almama arasındayım, Red Dead Online var bende story için alıyorum. (Aslında ps4 de bitirdim oyunu mod yükleyip tekrar oynayasım var)

ikinci seçenek daha iyi olurdu.

BenUtku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Utku Şengül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mod kursam zaman geçirir miyim eğlenir miyim bilmiyorum, o yüzden dediğiniz gibi 2. seçeneği tercih edeceğim teşekkürler. :) Bu arada bu seçenekteki oyunlar sevdiğim tarzda yani bunlar gibi ya da daha farklı önerileriniz varsa her şeye açığım :)

KAANT10X

80+ Bronze

oynamadıysanız detroit story bakımından güzel gider listenize ekletyin bence

Ardahan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
ArdahanFıçıcı
Arkadaşlar rdr2 nin normali ile ultimate sinin ne farkı var bide online olan hangisi epicte

BenUtku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Utku Şengül
Arkadaşlar rdr2 nin normali ile ultimate sinin ne farkı var bide online olan hangisi epicte
ultimate online için daha çok ve ikisi de epic de bulunuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

oynamadıysanız detroit story bakımından güzel gider listenize ekletyin bence
detroit oynadım oldukça beğendim, bannerlord falan da var god of war az da olsa deneyimledim kuzenim sayesinde epic de maalesef çok fazla oyun seçeneği yok ea oyunları yok en başta :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,000
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom