Neler Yeni

EPİC GAMES GTA V YÜKLEME

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
YAKÜP
Arkadaşlar şimdi benim normalde steamde GTA V im var ama ben ayrıca epic ten de istiyorum yüklemeden nasıl alırım?

Ju5t

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Metin
yükle butonuna tıkla seni satın alma sayfasına götürecek kabul et indirmeye başlayınca durdur başka bir çözüm yok

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,226
İsim
Sarp Yılmaz
Arkadaşlar şimdi benim normalde steamde GTA V im var ama ben ayrıca epic ten de istiyorum yüklemeden nasıl alırım?
yani dostum senin steamde gta v varsa zaten bu hoş bir hareket değil açgözlülük yapmaya gerek yok. evet sınırsız istediğin kadar alabiliyorsun fakat zaten sende olan bir şeyi bir daha niye almaya çalışıyorsun. yüklemeden almak için Epic Games launchera girip sipariş vermen yeter kütüphaneye ekleniyor kendi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
YAKÜP
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani dostum senin steamde gta v varsa zaten bu hoş bir hareket değil açgözlülük yapmaya gerek yok. evet sınırsız istediğin kadar alabiliyorsun fakat zaten sende olan bir şeyi bir daha niye almaya çalışıyorsun. yüklemeden almak için Epic Games launchera girip sipariş vermen yeter kütüphaneye ekleniyor kendi.
Oyun zaten ücretsiz veriliyor neyi hoş değil benim sorum şu oyun bende var yüklü ben bunu nasıl açarım yüklemeden tekrar?
Mesaj otomatik birleştirildi:

yükle butonuna tıkla seni satın alma sayfasına götürecek kabul et indirmeye başlayınca durdur başka bir çözüm yok
benim sorum şu oyun bende var yüklü ben bunu nasıl açarım yüklemeden tekrar?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Efe kurt
Bilgisayarım şuan yok telefondan kütüphaneye ekleyebilirmiyim?

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,226
İsim
Sarp Yılmaz
Oyun zaten ücretsiz veriliyor neyi hoş değil benim sorum şu oyun bende var yüklü ben bunu nasıl açarım yüklemeden tekrar?
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim sorum şu oyun bende var yüklü ben bunu nasıl açarım yüklemeden tekrar?
nesi hoş değil söyleyeyim sana dostum sorun oyunun ücretsiz olup senin bir sürü almak istemen ki bu aç gözlülük oluyor ve bu belli oluyor ki sen her konuda böylesindir ve aç gözlülük bildiğim kadarıyla hoş bir şey değil. iyi forumlar :)

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Oktay Genç
Merhaba benim şu an pc yok fakat yakında alicam acaba telefondan bir şey yapıp pc gelince ona geçirebilir miyim ?

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Sende nasıl yüklü dostum ? Steamden mi aldın crack mi indirdin ?

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Fatih Gören
nesi hoş değil söyleyeyim sana dostum sorun oyunun ücretsiz olup senin bir sürü almak istemen ki bu aç gözlülük oluyor ve bu belli oluyor ki sen her konuda böylesindir ve aç gözlülük bildiğim kadarıyla hoş bir şey değil. iyi forumlar :)
sanırım arkadaşın bilgisayarında yğklü oyun fakat hesabında yok bu yüzden de oynayamıyor eskisini silmeden alıp oynamanın yolunu sormuş gibi geldi bana. ama okuduğumuz zaman sizin düşündüşünüz gibi de anlaşıylıyor, eksik bilgi verilmiş biraz.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Merhaba benim şu an PC yok fakat yakında alicam acaba telefondan bir şey yapıp PC gelince ona geçirebilir miyim ?
Bilgisayarım şuan yok telefondan kütüphaneye ekleyebilirmiyim?
İnternet sitesinden girip alınabiliyorsa eğer alırsınız. Yoksa pek mümkün değil gibi duruyor. Bilgisayarı olan bir tanıdığınıza hesap bilgilerinizi verip almasını rica edebilirsiniz.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,226
İsim
Sarp Yılmaz
Ya ne alakası var aç gözlülükle sanki sınırlı sayıda kdpamcpakdos boş yapma ya
işte keşke gerçekten sorunun ne olduğunu anlasaydın ama senin gibi insanlar işine gelmeyince boş yapma diyordu değil mi :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,665
Üyeler
158,162
Son üye
cakabureizz
Top Bottom