Neler Yeni

Epic games Kredi kartın reddedildi hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Muhammed Aslan
Epic games üzerinden "Rainbow Six Siege Deluxe Edition" almayı denedim bir platform üzerinden oyuna harcayacağım ilk paraydı ama "Kredi kartın reddedildi. Lütfen daha fazla bilgi için kredi kartı sağlayıcınla iletişime geç" hatası aldım HalkBank Parafın hem banka kartını hemde kredi kartını denedim ama bu hatayı alıyordum sizce nedeni nedir nasıl çözebilirim ?

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,853
İsim
Metehan Akyalı
Epic games üzerinden "Rainbow Six Siege Deluxe Edition" almayı denedim bir platform üzerinden oyuna harcayacağım ilk paraydı ama "Kredi kartın reddedildi. Lütfen daha fazla bilgi için kredi kartı sağlayıcınla iletişime geç" hatası aldım HalkBank Parafın hem banka kartını hemde kredi kartını denedim ama bu hatayı alıyordum sizce nedeni nedir nasıl çözebilirim ?
Kartınızın yurtiçi ve dışı e-Ticaret alışverişlerine açık olup olmadığını kontrol ediniz.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
İnternet alışverişine açık mı kartın ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Muhammed Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kartınızın yurtiçi ve dışı e-Ticaret alışverişlerine açık olup olmadığını kontrol ediniz.
evet internetten alışverişe açık ama yurtdışı alışverişine açık mı bilmiyorum daha önce birkaç kez internet üzerinden ürün satın almıştım

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,853
İsim
Metehan Akyalı
evet internetten alışverişe açık ama yurtdışı alışverişine açık mı bilmiyorum daha önce birkaç kez internet üzerinden ürün satın almıştım
Yanlış hatırlamıyorsam Epic Game ödeme yapmak için " yurtdışı " na da açık olması lazım.
Birde öyle deneyin, onun dışında başka bir şey gelmiyor aklıma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,246
Üyeler
140,620
Son üye
zazaza121
Top Bottom