Neler Yeni

epic games oyunu alamıyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

hanzos

80+ Bronze
başka konu açsam bu kadar yazmassınız gerçekten :D

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Emre
orası öyle fakat yatırım gibi bir şey buda
Ya kardeşim ne yatırımı bırak yatırım diyorsun. Aç gözlülük yapmanın bi anlamı yok bedavaya aldığın ürünü 80 - 100 TL'den satıp sana 300 lira para kazandıracak 300 TL ne seni zengin eder nede batırır. Boşu boşuna yapma böyle şeyler

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mustafa Sarkut

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,816
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
benzer konu daha demin bi arkadaş paylaştı bu videoyu sorun çözülmüş dedigi kadarıyla
Peki kötü amaçla kullanacak olan bir kişiye bu videoyu göstermek ne kadar doğru güzel kardeşim ???????????

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
başka konu açsam bu kadar yazmassınız gerçekten :D
2 3 tane hesap açıp alırsın arkadaşların üşengeçtir anlarım ama bunu satma eylemine girmek kısa süreli mutluluk versede uzun vadeli bir sorun olacaktır.

hanzos

80+ Bronze
Ya kardeşim ne yatırımı bırak yatırım diyorsun. Aç gözlülük yapmanın bi anlamı yok bedavaya aldığın ürünü 80 - 100 TL'den satıp sana 300 lira para kazandıracak 300 TL ne seni zengin eder nede batırır. Boşu boşuna yapma böyle şeyler
80 100mü nE bahsettiğim para 20 30 tl
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 3 tane hesap açıp alırsın arkadaşların üşengeçtir anlarım ama bunu satma eylemine girmek kısa süreli mutluluk versede uzun vadeli bir sorun olacaktır.
ne gibi sorun

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Ayşe İlgezdi
Ben sırf 1 kere alabilmek için 1 saat bekledim ama başka kişiler ise 3. de yetmiyor ve 4.yü almaya çalışıyor bu arada report etme falan varmı? yoksa direk mail atsak yetermi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mustafa Sarkut
Peki kötü amaçla kullanacak olan bir kişiye bu videoyu göstermek ne kadar doğru güzel kardeşim ???????????
ben atmasam zaten kendi bulucak zor bişey degil + olarak çocuk satcam dememişki belki başkasına alıyordur

ben atmasam zaten kendi bulucak zor bişey degil + olarak çocuk satcam dememişki belki başkasına alıyordur
pardon saatcam demiş
şimdi gördüm

hanzos

80+ Bronze

pardon saatcam demiş
şimdi gördüm
1 adet kuzenime 1 adet arkadaşıma 1 adet 20 30 TL'ye satmak için bu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom