Neler Yeni

Epic games sepetim nasıl?

Emirhan Gümüş08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
emirhan
Alıntıyı görüntüle
Toplam 505 TL yapıyor nays ile 400 TL falan yapıyor ve 50 TL de epic games iade ediyor 350 TL ye bu 3 oyun nasıl?
ben uncharted ve asassin creed valhalla aldım bunları alabilirsin bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

fc24 playstatıon 5 de mı alsam kararsızım yaa

bu arada arkadaslar epigin vereceği ucretsiz oyunlar sızmadımı simdi korkuyorum oyun almaya ya bedava cıkarsa
en kötü iade ederiz o paraya baskasını alırız

Emirhan Gümüş08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
emirhan
aslında indirime girmeyen oyunları verebilir cyperpunk ındırıme gırmemıstı sanırım

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Oğuzhan
Sherlock Holmes oyunlarını sevemedim gitti. Ps'de galiba 3 oyununu denedim 3ünü de sevmedim. Oyun asla ne yapmak gerektiğini söylemiyor. 1 kişiyle konuşman lazım diyelim onu illa bulacaksın tüm haritada gezip :D bir sürü insan var ne bileyim hangisiyle konuşmam gerekiyor. O yüzden ben bir daha sherlock oyunu almam ama belki sadece ben takılmışımdır bilmiyorum.

Cyberpunk hep indirime girerdi epicde, böyle büyük bir indirimde girmemiş, açıkçası garipsedim, AAA oyun olarak ücretsiz verilebilir.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Fc alsam gamepad alamıyom gamepad alsam fc alamıyom ne hayallerimiz vardı baba

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
ali
ben uncharted ve asassin creed valhalla aldım bunları alabilirsin bence

en kötü iade ederiz o paraya baskasını alırız
valhalla aldım geçen eyvallah yinede

aslında indirime girmeyen oyunları verebilir cyperpunk ındırıme gırmemıstı sanırım
cyberpunk sevmedim ya

Fc alsam gamepad alamıyom gamepad alsam fc alamıyom ne hayallerimiz vardı baba
aga bee insallah alırsın be kral..nasip kısmet

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
ada yalın
Sepeteki oyunlar bence bedava verilmez. Endişelenme boşuna. Fc24 diğer FIFA serilerinden nerdeyse fark yok. Online kısmını bilmiyorum. Eğer hiç fifa oyunun yoksa. fc24 kesin al o fiyata baya iyi varsa gerek yok almana bence. Diğer oyunlar hakkında bişey diyemem bana hitap eden oyunlar değil.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
ali
Sepeteki oyunlar bence bedava verilmez. Endişelenme boşuna. Fc24 diğer FIFA serilerinden nerdeyse fark yok. Online kısmını bilmiyorum. Eğer hiç fifa oyunun yoksa. fc24 kesin al o fiyata baya iyi varsa gerek yok almana bence. Diğer oyunlar hakkında bişey diyemem bana hitap eden oyunlar değil.
Ya fifa 22 var.Ancak tek bende var o yüzden kuzenle vs oynuyamıyoruz.İkimizde 24 alıp hem güncel hem beraber oynarız diye almak istemiştik hazır indirimde bulmuşken değerlendirmek istedim açıkcası.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,560
Üyeler
147,374
Son üye
5ziydin1
Top Bottom