Neler Yeni

Kalıcı Ücretsiz Epic Games Yeni Ücretsiz Oyunu: The Vanishing of Ethan Carter

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,335
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Epic hesabım vardı fakat maalesef kaybettim ve tekrar açmaya üşendim, RDR 2 vermezlerse yüne açmayacağım : D

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Ahmet Aytekin
Epic hesabım vardı fakat maalesef kaybettim ve tekrar açmaya üşendim, RDR 2 vermezlerse yüne açmayacağım : D
Yanlış anlamayın ama rdr2 gibi bir oyunu da beleşe beklemeyin. 90 TL verip böyle bir oyunu almak, dünyada kıskanılası bir durum yani. Bu kadar büyük, bu kadar muazzam bir oyuna gereken değeri verelim, adamlar da bizi fark etsinler Türkçe altyazı, arayüz eklesinler. Bize yansıtacakları fiyatları dengelesinler. 90 TL vermekten kaçıp torrentten oynayanlar var. O oyunu oynamak için aldıkları pc en az 5k zaten. Kendilerine de saygıları yok. Sizin üzerinizden eleştirmiş bulundum, ilk cümleden sonrası genel bir tabir yanlış anlamayın.

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
Yanlış anlamayın ama rdr2 gibi bir oyunu da beleşe beklemeyin. 90 TL verip böyle bir oyunu almak, dünyada kıskanılası bir durum yani. Bu kadar büyük, bu kadar muazzam bir oyuna gereken değeri verelim, adamlar da bizi fark etsinler Türkçe altyazı, arayüz eklesinler. Bize yansıtacakları fiyatları dengelesinler. 90 TL vermekten kaçıp torrentten oynayanlar var. O oyunu oynamak için aldıkları pc en az 5k zaten. Kendilerine de saygıları yok. Sizin üzerinizden eleştirmiş bulundum, ilk cümleden sonrası genel bir tabir yanlış anlamayın.
Yani RDR 2'yi ücretsiz olsun diyenleri pek ciddiye alamıyorum herhalde şaka yapıyordur diyorum. 1.si oyun zaten şuan indirimde Epic Games indirimdeki oyunlarını ücretsiz vermedi hiç. 2.si RDR 2 çıkalı çok olmadı hala çok satan bir oyun ve oldukça kaliteli ve büyük bir oyun. Bazen görüyorum oyunu korsan oynayanlar bile bu oyunun hakkı orijinal oynamaktır deyip oyunu orijinal alıyorlar.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Rockstar Games kolay kolay Türkçe dil desteği getirmez. GTA 5 çok fazla satıldı ama Türkiye'de satın alanları hiç takmadılar.
Kendilerine de saygıları yok.
Bu seni hiç alakadar etmez, insanların kendisine olan saygısını eleştirmek kimsenin haddi değil.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,847
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Rockstar Games kolay kolay Türkçe dil desteği getirmez. GTA 5 çok fazla satıldı ama Türkiye'de satın alanları hiç takmadılar.

Bu seni hiç alakadar etmez, insanların kendisine olan saygısını eleştirmek kimsenin haddi değil.
Polat abi yine racon klesiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,684
Üyeler
153,271
Son üye
mutlu domates
Top Bottom