Neler Yeni

Epic Games'ten oyun almayanlar ve Steam fan olanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Steam fanboyluğu yapıp Epic veya Xbox'tan oyun almayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha doğrusu bu tutum hakkında ne düşünüyorsunuz?

Benim düşüncem boş bir tutum. Gereksiz ve saçma. Ben neresi uygunsa oradan alırım. Yani tek kütüphane takıntım yok. Xbox'tan da alırım, Epic'ten de alırım, Ubisoft Connect Store'dan da alırım. Farketmiyor bana.

Mesela Epic'i severim. Küçük yayıncıları destekler. Sonra Steam %30'luk komisyon alırken Epic Games sadece %12'lik komisyon alıyor.

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Berk
Steam fanboyluğu yapıp Epic veya Xbox'tan oyun almayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha doğrusu bu tutum hakkında ne düşünüyorsunuz?

Benim düşüncem boş bir tutum. Gereksiz ve saçma. Ben neresi uygunsa oradan alırım. Yani tek kütüphane takıntım yok. Xbox'tan da alırım, Epic'ten de alırım, Ubisoft Connect Store'dan da alırım. Farketmiyor bana.
Ben valla iyi düşünüyorum valhalla yarın steam geliyo ohh miss istediğim platformda alacağım.

Edit: efso steam fanboyuyum. Keşke her oyun tek bir platformda olsa.

Son düzenleme:

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,705
İsim
SANANE
Arkadaşlarıma çok oyunum var demek dışında yani kısaca prifl geliştirmek dışında pek de bir haltı yok dediğin gibi.

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Mustafa tsn

Steam kullanıcısını önemsiyor ben epicte sorun yasayan cok gördüm ama steamde pek görmedim yasadigim max sorun cloud dosyasiydi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlarıma çok oyunum var demek dışında yani kısaca prifl geliştirmek dışında pek de bir haltı yok dediğin gibi.
Aynen bu da var. Sadece hava atmak veya kütüphanem güzel gözüksün mantığı var. Sırf oyun almak için oyun alan var ya. Maksat kütüphanesi dolu gözüksünmüş.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam kullanıcısını önemsiyor ben epicte sorun yasayan cok gördüm ama steamde pek görmedim yasadigim max sorun cloud dosyasiydi
Ben de Epic'te sorun yaşadım. Ama canlı destekleri var. Sorunumu çözdüler.

Can...

80+ Platinum

Mesela Epic'i severim. Küçük yayıncıları destekler. Sonra Steam %30'luk komisyon alırken Epic Games sadece %12'lik komisyon alıyor.
düşünmüyorum kendi seçimi parası varsa alır adam

Çağrı Yılmaz

80+ Silver

Tüm oyunların bir hesapta olması göze güzel geliyor bence, oyun epicte 20 tl steamde 25 tl ise ben steamden alırım. Ama diyelim Rdr2 steamde 200 tl epicte 50 tl ise, ben gider epicten alırım.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,263
İsim
Kerem Çavuş
epicten cyberpunk ve mafia definitive aldım epic uygulaması yüzünden iki oyunu da oynayamadım oyun aşırı kasıyodu ekran kartım 2060dı param boşa gitti o yüzden 3 kuruş fazla olsun steam olsun

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bak sorun yaşama kıstasına gelirsek şöyle söyliyim X oyunu 100 lira ama Epic'te 50 lira. Sen şimdi Steam'de olsun diye 50 lira fazla verirsen ben sana başka gözle bakarım. Tabi ki çok umrumda değil ama öyle konuşuyom işte.
Mesaj otomatik birleştirildi:

epicten cyberpunk ve mafia definitive aldım epic uygulaması yüzünden iki oyunu da oynayamadım ekran kartım 2060dı param boşa gitti o yüzden 3 kuruş fazla olsun steam olsun
Benim bütün AAA oyunlarım hem de hepsi Epic'te bir defaya mahsus olsun hiç sorun yaşamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 kuruş fazla olsun steam olsun
Konu 3 kuruşsa ben de Steam taraftarıyım. Ama arada 50 TL veya daha büyük bir fiyat varsa Epic taraftarıyım.

Top Bottom