Neler Yeni

Epic Games'ten toplam 65 TL ve üzeri oyun tavsiyesi

Fatih A

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Fatih Aydınöz
Bütçe
65
200TL üzerine 130 TL kuponunu kullanacağım. Bannerlord alacağım. Kalan 65 TL'ye ne alabilirim?

Bende şu an GTA 5, Cities: Skylines, The Long Dark ve Frostpunk var yüklü olarak. Kütüphanede de Epic'in bedava verdiği oyunlardan Control, EU4 ve Metro: Last Light Redux var.

Epic Games'de bir tek adını bildiğim Oxygen Not Inculuded ve Stranded Deep oyunlarını bulabildim. Yüklü olan oyunların tarzı oyunlar seviyorum. Valorant, Dying Light 2 ve God of War tipi oyunları ise sevmiyorum. İç ürperten oyunları da sevmem.

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
200TL üzerine 130 TL kuponunu kullanacağım. Bannerlord alacağım. Kalan 65 TL'ye ne alabilirim?

Bende şu an GTA 5, Cities: Skylines, The Long Dark ve Frostpunk var yüklü olarak. Kütüphanede de Epic'in bedava verdiği oyunlardan Control, EU4 ve Metro: Last Light Redux var.

Epic Games'de bir tek adını bildiğim Oxygen Not Inculuded ve Stranded Deep oyunlarını bulabildim. Yüklü olan oyunların tarzı oyunlar seviyorum. Valorant, Dying Light 2 ve God of War tipi oyunları ise sevmiyorum. İç ürperten oyunları da sevmem.
sifu

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,827
İsim
bilo
Discord
b1l0
mafia 2 oynamadıysan mafia 2 de olabilir.

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Rainbow six siege

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Biraz baktım ve Oxygen Not Included, Prison Architect, Bad North, Surviving Mars ve Stranded Deep'i bulabildim. Sizce alınır mı bu yazdığım oyunlar?
çok oyun değilde 1 tane olsun kaliteli olsun derim

Fatih A

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Fatih Aydınöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok oyun değilde 1 tane olsun kaliteli olsun derim
Bana da o mantıklı geldi şimdi. Ne önerirsiniz o zaman 1 oyun olarak? Ben Oxygen'ı kesin almak istiyorum, Stranded Deep ise belki. 50TL civarına kaliteli bir oyun önerebilir misiniz? Veya yine üstte önerdiklerinizi mi önerirsiniz? @AneX
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rainbow six siege

Aklımda olan bir oyun. Biraz FPS'ye kaçıyor ama yine de düşüneceğim. Strateji kısmı güzel.

Son düzenleme:

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Bana da o mantıklı geldi şimdi. Ne önerirsiniz o zaman 1 oyun olarak? Ben Oxygen'ı kesin almak istiyorum, Stranded Deep ise belki. 50TL civarına kaliteli bir oyun önerebilir misiniz? Veya yine üstte önerdiklerinizi mi önerirsiniz? @AneX

Aklımda olan bir oyun. Biraz FPS'ye kaçıyor ama yine de düşüneceğim. Strateji kısmı güzel.
Evet gerçekten kaliteli bir oyun

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX

strand deep önermiyorum ben oxygen alınıabilir yanınada hades

Fatih A

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Fatih Aydınöz
strand deep önermiyorum ben oxygen alınıabilir yanınada hades

Oxygen, RDR2 ve Bannerlord aldım bütçeyi yükseltip. Yardım etmeye çalışan herkese teşekkür ederim.

Top Bottom