Neler Yeni

EPOMAKER x Aula F75

Limony

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Salih
Merhabalar bu klavyeyi kendi sitesinden almayı planlıyorum çünkü vergi vesaire üstüne çok fiyat binmiyor. SSS kısmını okuduğumda 2-3 hafta veya 1-2 ay içerisinde ürünün gelebileceğini söylüyor (diğer ülkeler için) Sizce Türkiye için ne kadar süre alır tahmini?

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
muhammet
Konuda bir aciliyet göremedim, klavye alacakken ne gibi bir aciliyetiniz oluştu acaba? Alacaklılar peşinizden mi kovalıyor?
Sizce Türkiye için ne kadar süre alır tahmini?
Max 1 ay içinde teslim edilir herhalde. Önemli olan gümrükte ne kadar bekleyeceği çünkü yurtdışı ürünler genelde ülkeye oldukça kısa sürede geliyor. 1 haftada çinden türkiyeye gelen ama 2 hafta falan gümrükte bekleyen kargom da olmuştu. Çok yavaş çalışıyorlar.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Merhabalar bu klavyeyi kendi sitesinden almayı planlıyorum çünkü vergi vesaire üstüne çok fiyat binmiyor. SSS kısmını okuduğumda 2-3 hafta veya 1-2 ay içerisinde ürünün gelebileceğini söylüyor (diğer ülkeler için) Sizce Türkiye için ne kadar süre alır tahmini?
Hocam bu siteden bazı arkadaşlarla klavye siparişi verdik 1ay gibi süre icerisinde elimize ulaştı vergi işi şans işi ne çıkarsa bahtina

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
murat
epomaker kendi sitesinden alışveriş yapanlarda fazladan vergi çıkmıştı haberiniz olsun

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
furkan gezgin
Ben keycaps almıştım retro green olandan 1 ayda geldi 320 tl vergi çıktı hala satmakla uğraşıyorum

Limony

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuda bir aciliyet göremedim, klavye alacakken ne gibi bir aciliyetiniz oluştu acaba? Alacaklılar peşinizden mi kovalıyor?

Max 1 ay içinde teslim edilir herhalde. Önemli olan gümrükte ne kadar bekleyeceği çünkü yurtdışı ürünler genelde ülkeye oldukça kısa sürede geliyor. 1 haftada çinden türkiyeye gelen ama 2 hafta falan gümrükte bekleyen kargom da olmuştu. Çok yavaş çalışıyorlar.
bir aciliyet yok sadece meraktan sordum sabırsız biriyimdir hocam

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Arnold Ciwardagexer
Aliexpress'de indirtim dönemin de daha ucuz olması gerekiyor ve 1-2 haftada kapınıza geliyor.

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Akko 5075B Plus Mekanik Oyun Klavyesi Çoklu Modlar Hot Swap ile Kompakt Klavye 5 Pin Conta Montajı Döner Düğmeli PBT Çift Vuruşlu, Win/IOS/Android Uyumlu ISO-İngiltere/DE/İskandinav Düzeni https://amzn.eu/d/0eu5huND

Bu klavye nasıl büyük enter ve döner ses düğmeli klavye arıyorum bulamadım uygun fiyat lı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,059
Üyeler
152,401
Son üye
messiciömer
Top Bottom