Neler Yeni

📣🔥 Erdoğan'dan gençlere müjde! Vergi indirimi, telefon, bilgisayar, internet...

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan
Yalanlarla yaşayan bi adamsın. :) Enson yalanın suratına vurulunca baya üzülmüşsün. Kardeş üzülme bu kadar boşver. 2 uydurma sentetik grafikle çözemiycen iş yok senin :)

AİHM APO yu ŞARTLI SALIVER diyor, KK da uyguluycam diyor, Burdaki çooook zekai lerde yok öyle bişey diyerek başlıyorlar yumuşatarak yutturma çalışmalarına.
Türkiye üstünde hiçbir siyasetçi o kalleşi salamaz.Sende çok objektifsen bunca yıldır yapılanlardan bahset salacak,edecek,şu ne demiş muhabbetinden sıkılmadınmı kimin ne dediği birşeymi teröristlerle el ele sıkışanlar davul zurna getirenler var :)yarın ne istedilerde vermediler şimdide ona buna fetöcü demekten çekinmeyen renksizler var gazileri küstüren zamanında terörist bayrağıyla gösteri yapılmasına izin verilen hdpliler var bunlardan bahsetsene sanırım işine gelmez.

İceWolf

80+ Silver
Türkiye üstünde hiçbir siyasetçi o kalleşi salamaz.Sende çok objektifsen bunca yıldır yapılanlardan bahset salacak,edecek,şu ne demiş muhabbetinden sıkılmadınmı kimin ne dediği birşeymi teröristlerle el ele sıkışanlar davul zurna getirenler var :)yarın ne istedilerde vermediler şimdide ona buna fetöcü demekten çekinmeyen renksizler var gazileri küstüren zamanında terörist bayrağıyla gösteri yapılmasına izin verilen hdpliler var bunlardan bahsetsene sanırım işine gelmez.
Yok aksine bahsedelim, biz o zamanda küfrediyorduk AKP lilere, CHP lilerle. EEEEE şimdi noldu? AKP milli çizgiye geldi, CHP HDP ile Fetö ile kolkola girdi. 12 sene önce AKP nin yaptığı ihanet, bugün CHP nin ihanetinin bahanesimi? Yıllardır İHANET dediğimiz, CHP lilerinde dediği şeyleri BUGÜN CHP NEDEN YAPIYOR?

13 senede ne oldu ben söyliyim. Ermeni soylu KK, CHP yi komple ele geçirdi. Tek değişiklik bu!...

2. videodaki KHK lılar = KHK ile devletten atılmış FETÖ ve PKK mensupları.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan
Yok aksine bahsedelim, biz o zamanda küfrediyorduk AKP lilere, CHP lilerle. EEEEE şimdi noldu? AKP milli çizgiye geldi, CHP HDP ile Fetö ile kolkola girdi. 10 sene önce AKP nin yaptığı ihanet, bugün CHP nin ihanetinin bahanesimi? Yıllardır İHANET dediğimiz, CHP lilerinde dediği şeyleri BUGÜN CHP NEDEN YAPIYOR?

Sana burda birini savunan mı var? Bana kılıçdaroğlunun videosunu atıyorsun chp aşşağı chp yukarı,bahsedelim diyip yine chpye sallamışsın çok umrumda gibi.İş video ile oluyorsa sana 100 tane video atayım değişecekmi sonuç? Okuduğunu da anlamıyorsun anlaşılan anladım hocam.
Ha birde siz kimsiniz tam olarak biz demişsinde hangi görüşle muhattap olduğumu bileyim bunca yanlış varken şuan bile yakın zamanda bile erdoğanın aday olması bile anayasada yokken sen sadece ama “sadece” chp diyorsun tek sorun bu gibi?Akp milli çizgiye geldi? Anladım hocam :)

İceWolf

80+ Silver
Sana burda birini savunan mı var? Bana kılıçdaroğlunun videosunu atıyorsun chp aşşağı chp yukarı,bahsedelim diyip yine chpye sallamışsın çok umrumda gibi.İş video ile oluyorsa sana 100 tane video atayım değişecekmi sonuç? Okuduğunu da anlamıyorsun anlaşılan anladım hocam.
Ha birde siz kimsiniz tam olarak biz demişsinde hangi görüşle muhattap olduğumu bileyim bunca yanlış varken şuan bile yakın zamanda bile erdoğanın aday olması bile anayasada yokken sen sadece ama “sadece” chp diyorsun tek sorun bu gibi?Akp milli çizgiye geldi? Anladım hocam :)
Resimden görmüyormusun kim olduğumuzu, Forumun ilk gününden beri aynı resimdir. Bir gün TRUMPH, bir gün MAO, bir gün Karl Marx, bir günde ATATÜRK resmi koyanlara sor bence kim olduklarını.

Bence ben anlattımda sen anlamamışsın. Tekrar ediyim. Çözüm süreci rezilliklerindede, Hendek ihanetlerindede, hendek olaylarında 1000 in üzerinde vatan evladının hakları için bizim tarafımızda sözlerimizde bugün neyse ogünde oydu.

Neden CHP: Dün megri megri diye azından düşürmeyenler, bugün "Demirtaşa Özgürlük" , "AİHM kararlarını uygulayacağız= APO ya serbestlik" "FETÖ ve PKK lıları hem serbest bırakacaz hemde devlete geri yerleştireceğiz" haline dönmüşler. Bunlar vatana ihanettir. Bunları yapan BUGÜN CHP olduğu için CHP.

Bizde bir laf vardır= "Bir çivi nalı, bir nal atı, bir at komutanı ...." diye gider.
CHP versiyonu= 1 ajan 1 kadını, 1 kadın 1 Kaseti, 1 kaset bir genel başkanı, 1 ermeni soylu ATATÜRKÜN PARTİSİNİİ HİÇETTİ.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan
Resimden görmüyormusun kim olduğumuzu, Forumun ilk gününden beri aynı resimdir. Bir gün TRUMPH, bir gün MAO, bir gün Karl Marx, bir günde ATATÜRK resmi koyanlara sor bence kim olduklarını.

Bence ben anlattımda sen anlamamışsın. Tekrar ediyim. Çözüm süreci rezilliklerindede, Hendek ihanetlerindede, hendek olaylarında 1000 in üzerinde vatan evladının hakları için bizim tarafımızda sözlerimizde bugün neyse ogünde oydu.

Neden CHP: Dün megri megri diye azından düşürmeyenler, bugün "Demirtaşa Özgürlük" , "AİHM kararlarını uygulayacağız= APO ya serbestlik" "FETÖ ve PKK lıları hem serbest bırakacaz hemde devlete geri yerleştireceğiz" haline dönmüşler. Bunlar vatana ihanettir. Bunları yapan BUGÜN CHP olduğu için CHP.

Bizde bir laf vardır= "Bir çivi nalı, bir nal atı, bir at komutanı ...." diye gider.
CHP versiyonu= 1 ajan 1 kadını, 1 kadın 1 Kaseti, 1 kaset bir genel başkanı, 1 ermeni soylu
Bende okuduğunu anlayacağını sanıp sana cevap yazmışım.Ben sana hiç bir partiyi savunmadım benim dediklerime cevap vermeni istedim ama veremedin hala chp aşşağı chp yukarı sanki savunmuşum gibi
Çok mu önemsiyorsun Atatürk’ün kurduğu partiyi yada Atatürk’ü atamızı? Atatürk’e hakaret edip seçim zamanı Atatürkçü olanları savunuyorsun.Bir fotoğrafla milliyetçi olunmaz bir siz mi vatanseversiniz? Konu soya moya geliyorsa o konuya hiç gelmeyelim kimin ne soyu olduğu belli.Bir insan teröristse teröristtir öyle sizin gibi sabah terörist ilan ettiklerinizi akşam koluna girmeyle olmuyor karşıt partinin yanlışlarını dönüşlerinden bahsediyorsun oysa en büyük dönmeler kimde olduğu belli bir kesimin trolü olmaya gerek yok haklıya haklı yanlışa yanlış diyeceksin akpnin milli çizgide olduğunu söyleyen biriyle ne tartışıyorsam suç bende.

İceWolf

80+ Silver
Heee heeee gülüm. CHP lilerin PKK ya FETÖ ye mahkumiyetini allayın pullayın, olmadı söz söyleyenlere iftira atın.

Buyrun canım, Fetöcülere oy toplayın. TIPIŞ TIPIŞ.... Hangi hayvanlardı onlar TIPIŞ TIPIŞ gidenler. Ben eşşekle koyunu biliyorum. Başkada varmı?

kineist

80+
Heee heeee gülüm. CHP lilerin PKK ya FETÖ ye mahkumiyetini allayın pullayın, olmadı söz söyleyenlere iftira atın.

Buyrun canım, Fetöcülere oy toplayın. TIPIŞ TIPIŞ.... Hangi hayvanlardı onlar TIPIŞ TIPIŞ gidenler. Ben eşşekle koyunu biliyorum. Başkada varmı?

Hocam bir de Hizbullahın siyasi kolu olduğu söylenen hüda par ile akpnin ittifak yapması hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

O kadar 6'lı masa diye sayıkladılar en sonunda kendileri de 6'lı masa kurdu :D

İceWolf

80+ Silver
Hocam bir de Hizbullahın siyasi kolu olduğu söylenen hüda par ile akpnin ittifak yapması hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

O kadar 6'lı masa diye sayıkladılar en sonunda kendileri de 6'lı masa kurdu :D
Aaaa o konu benim uzmanlık alanım. Şimdi burda edemeyeceğim bir küfrüm var o hizbulCIA köpeklerine. Neyse kriter şunu alıyorum.

HÜDAPAR BAŞKANI= "Hizbullah terör örgütüdür. Hiçbir üyemizde hizbullah bağlantılı değildir. ALLAH PKK LILARINDA HİZBULLAHÇILARINDA BELASINI VERSİN. İKİSİNEDE KARŞIYIZ"
Gittim bu lafı araştırdım. Hakkaten HÜDAPAR ın Hizbullah Teröründen tek bir üyelerinin bırak tutuklamasını soruşturması bile olmamış. Bu konuda herkes araştırsın, kimse PKK yı aklamak için Hüdaparı teröristleştirmesin yada aklamasın.

HDP= "PKK TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİLDİR. PKK bizim çocuğumuzdur."
CHP Lİ BAZI VEKİLLER= "PKK TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİLDİR"

Bak işte bu HDP ve CHP li bazı yöneticilerden oluşan grup asla ve asla PKK ya TERÖR ÖRGÜTÜ diyemiyor. Hadi gidinde bir HDP liye PKK TERÖR ÖRGÜTÜDÜR dedirtinde görüyüm sizi.

kineist

80+
İtin duası kabul olsa gökten kemik yağardı diye bir atasözü var.
Artık hakaretlere de başladınız :D EE eceli gelen... camii avlusuna işermiş derler :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aaaa o konu benim uzmanlık alanım. Şimdi burda edemeyeceğim bir küfrüm var o hizbulCIA köpeklerine. Neyse kriter şunu alıyorum.

HÜDAPAR BAŞKANI= "Hizbullah terör örgütüdür. Hiçbir üyemizde hizbullah bağlantılı değildir. ALLAH PKK LILARINDA HİZBULLAHÇILARINDA BELASINI VERSİN. İKİSİNEDE KARŞIYIZ"
Gittim bu lafı araştırdım. Hakkaten HÜDAPAR ın Hizbullah Teröründen tek bir üyelerinin bırak tutuklamasını soruşturması bile olmamış. Bu konuda herkes araştırsın, kimse PKK yı aklamak için Hüdaparı teröristleştirmesin yada aklamasın.

HDP= "PKK TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİLDİR. PKK bizim çocuğumuzdur."
CHP Lİ BAZI VEKİLLER= "PKK TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİLDİR"

Bak işte bu HDP ve CHP li bazı yöneticilerden oluşan grup asla ve asla PKK ya TERÖR ÖRGÜTÜ diyemiyor. Hadi gidinde bir HDP liye PKK TERÖR ÖRGÜTÜDÜR dedirtinde görüyüm sizi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İceWolf

80+ Silver

Afur

80+
Düşüncem;
İktidarın tek argümanı CHP, HDP ile iş görüyor tezi.
Ama unutuyorlar ki bu ülke o alçak teröristlerin davullarla zurnalarla karşılandığı, Barzani ile el ele kucak kucağa miting düzenlediklerini gördü. Zamanında o çok savunduğunuz iktidar HDP seçmenlerinin oylarını alıp seçim kazanıyordu! HDP seçmenini kaybettikleri için şimdi de mültecileri vatandaş yapıp onların oylarını alıp, kaybettikleri oyların açığını kapatıyorlar. FETÖ alçağının darbe girişimi yapmasının önünü açan, ''ne istedin de vermedim!'' diyen muhalefet değil AK Parti/ERDOĞAN'dır.
Üstüne bir de muhalefete oy verenleri vatan haini ilan ederler,
ÜLKE BU HALDEYKEN HALA DAHA İKTİDARI SAVUNUP ONLARA OY VERENLER; ASIL VATAN HAİNLERİ BUNLARDIR! diyorum ben de.

Ülkemde takım tutar gibi parti tutulmadığı günleri görmeyi temenni ediyorum.

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom