Neler Yeni

📣🔥 Erdoğan'dan gençlere müjde! Vergi indirimi, telefon, bilgisayar, internet...

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

İceWolf

80+ Silver
Parti liderini göndermek, Parlementer sistemdeki bir cumhurbaşkanını göndermekten daha zor. Parlementer sistemde seçimde karşısındaki uygun bir adaya vererek şutlarsın ama genel başkan seçimleri parti içinde oluyor biz seçemiyoruz ki.
Yalnız parlementer sisteme seçmeyeceğiz şuan. Başkanlık sistemine seçeceğizki seçilirse kimse KK yı kendi istemediği sürece ordan kaldıramaz. Gerçi SSK dada 5 milyar $ yolsuzluktan sonra hayatı kaydı demişlerdi ama bir Rahşan affıyla tertemiz çıktı, CHP ye lider oldu.

kineist

80+
Yalnız parlementer sisteme seçmeyeceğiz şuan. Başkanlık sistemine seçeceğizki seçilirse kimse KK yı kendi istemediği sürece ordan kaldıramaz. Gerçi SSK dada 5 milyar $ yolsuzluktan sonra hayatı kaydı demişlerdi ama bir Rahşan affıyla tertemiz çıktı, CHP ye lider oldu.
Doğru. SSK olayında KK'nın bir suçu yok ki. Oradaki vasfı sadece müdür olmak. Dönemin başkanları milleti erken emekli etmesi ve bir kaç etken sonucu SSK battı bunu da KK'ya yıktılar. Tıpkı Bakan nebatinin Erdoğan'dan habersiz kalem oynatamaması gibi düşünün.

İceWolf

80+ Silver
Doğru. SSK olayında KK'nın bir suçu yok ki. Oradaki vasfı sadece müdür olmak. Dönemin başkanları milleti erken emekli etmesi ve bir kaç etken sonucu SSK battı bunu da KK'ya yıktılar. Tıpkı Bakan nebatinin Erdoğan'dan habersiz kalem oynatamaması gibi düşünün.
Yok o değil. Alman BND ile KK nın görüşmeleri basına sızdı, Alman ilaç ve medikal şirketlerine 5 milyar $ lık fazla bedelle ihale verildiği tespit edildi. Türkiyedeki 3 distrübütör firmanın yetkilileri ceza aldı, hapse atıldı. KK nında yargılanması devam ederken Rahşan affı çıktı ve KK nın davası düştü.

KK yaptığı ihale ve yetkisini kullanarak tanesi 8 $ lık stentleri SSK ya tanesi 2.000 $ dan almış. Belgeleri falan hep düşmüştü basına. Uğur Dündar bile o zaman aylarca haberini yaptı. KK, DSP ye başvurdu reddedildi. ama CHP ye kabul edilincede davayı unutturdular.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Yükseköğrenim ne oluyor
Üniversite oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boyle toxic kisiler kalici banlanmali
Benim AKP yi eleştirmemi raporlayıp TOXİC diyeceğine keşke siz de benim gibi eleştirseniz baştaki hükümeti belki iPhone 13 Pro Max veya İphone 14 Pro Max i en uyguna kendi ülkenizde mağazadan satın alabilirsiniz.
Screenshot.png

Son düzenleme:

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
Üniversite oluyor.

Benim AKP yi eleştirmemi raporlayıp TOXİC diyeceğine keşke siz de benim gibi eleştirseniz baştaki hükümeti belki iPhone 13 PRO yu en uyguna kendi ülkenizde mağazadan alabilirsiniz.
Alıntıyı görüntüle
Bizim elestirmemizle pek birsey degismez

Bu secimlerde hayirlisi neyse o olsun

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
daha konuşmayı bilmiyor millete 3000 kelime ateş yakıyor diyor. Şu cümleyi o dediğin maymun kanzi bile zor anlar.
Screenshot2.png
Ben konuşmayı çok iyi biliyorum keşke siz doğru kullansaydınız cümlenizi de benim sizi AKP li zannetme me sebep olmasaydınız bir de bana düzgün cümle kuramıyor yazmışsınız bir de siz demediniz mi ben oy kullanmayacağım zaten diye benim sizi AKP li zannetmem normal değil mi sizce ayrıca oy 18 yaşını doldurduysanız kullanabilirsiniz tabi çok ciddi sağlık problemleriniz falan yoksa da çünkü bu ülkede atığım link deki kişi bile kullanabiliyor yani umarım bu sefer ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

Çok şey değişir çünkü biz halkız ayn umarım hayırlı sonuçlanır.

Son düzenleme:

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
Benim AKP yi eleştirmemi raporlayıp TOXİC diyeceğine keşke siz de benim gibi eleştirseniz baştaki hükümeti belki iPhone 13 PRO yu en uyguna kendi ülkenizde mağazadan alabilirsiniz.
Akplilere hakaret etmemizle vergiler düşmez.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Akplilere hakaret etmemizle vergiler düşmez.
Ben AKP lilere hakaret etmedim cidden o maymunun IQ sü Türkiye'nin IQ ortalamasından fazla isterseniz teker teker kaynaklarını atarım orada yazdığım yazı absürt gelse de doğru maalesef.

Türkiye eski IQ seviyesi.jpg

Biz IQ olarak zeka geriliğinin de altına düştük artık.
Türkiye yeni IQ seviyesi.png

2018 seçim sonuçları.jpg

2018 Seçim sonuçları da belgeliyor yazdıklarımı.

Son düzenleme:

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel

Sen başkan seçiyorsun eleştirmek senin en doğal hakkın o senin hizmetkârın yemin ederim önüme başbakan veya yetkili bile gelse ayağa kalkmaya önünde el pençe olmaya bile tenezzül etmem onu ben seçtim kim oluyor o ?

Ben AKP lilere hakaret etmedim cidden o maymunun IQ sü Türkiye'nin IQ ortalamasından fazla isterseniz teker teker kaynaklarını atarım orada yazdığım yazı absürt gelse de doğru maalesef.

Alıntıyı görüntüle
Biz IQ olarak zeka geriliğinin de altına düştük artık.
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
2018 Seçim sonuçları da belgeliyor yazdıklarımı.
Ülkenin zeka ortalaması maymunların seviyesine geldi gerisini sen düşün

Bizde ki insanlar soğan ekmek yeriz reisi yedirmeyiz diyorlar ya o yüzden zeka gerilemesi var

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom