Neler Yeni

📣🔥 Erdoğan'dan gençlere müjde! Vergi indirimi, telefon, bilgisayar, internet...

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,444
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
ekran kartı olmayan pc kullanıyorum paralı trol diyor bana kim para veriyorsa sen biliyorsun galiba yaz bari para kazanalım.
Madem AKP li değilsin oy kullanmayınca hangi partiyi tutmuş oluyorsun cahil kardeşim benim düzenden memnunsun ki oy kullanmayacaksın onun için AKP li değilim deyip şov yapma burada.

Son düzenleme:

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
ates-yakiyor-yemek-yapiyor-3-bin-kelimeyi-anliyor-0309161200_m2.jpg

Maymun Kanzi yi anlamak bu maymunun IQ sünün yarısı bile AKP lilerden daha fazla zoruna giden varsa kızgın atabilirsiniz.
55ea8fcdf018fbb8f8880ffd.jpg

Ajdar @ÇiktaMuz PP ni unutmuşsun.
Raporum tuttu :)

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Madem AKP li değilsin oy kulanmayınca hangi partiyi tutmuş oluyorsun cahil kardeşim benim düzenden menunsun ki oy kullanmaycaksın onun için AKP li değilim deyip şov yapma burda.
daha konuşmayı bilmiyor millete 3000 kelime ateş yakıyor diyor. Şu cümleyi o dediğin maymun kanzi bile zor anlar.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,968
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
tabii. başka emriniz var mıdır efendim? sizin istediğiniz her söylemi dile getirmekten müteşekkir olurum efendim.
Brom sen vermiyorum diyorsun ben diyorum ki vermiyorsan böyle böyle, sonra sen veremiyorum diyorsun. Bunu söylemen lazım bunlar FARKLI şeyler

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
Boyle toxic kisiler kalici banlanmali

İceWolf

80+ Silver
bir hiçbir chpli vekil pkk terör örgütü değildir diyemez. ikincisi burası facebook değil kahvehane dayılarının yazdığı postlar gibi irili ufaklı yazmaya gerek yok. üçüncüsü bu elemanlara iyi diyenler de yok zaten herkesin talebi bu isimlerin değiştirilmesi. devanın veya geleceğin kadrosundan girdiği için böyle sorunlar oldu ne yazık ki bizde çözülmesini umut ediyoruz. olayı siyasi bir tartışmaya çekmek yerine ülkemiz için hangisi daha iyi olur, neler ülkemizi kalkındırır diye tartışsak daha mantıklı değil mi? hala pkk fetö meselelerini tartışıyorsak bir arpa yolu ilerlememişiz demektir. terör örgütü terör örgütüdür bunun siyaseti de olmaz. ayrıca bugün bakan yapılmayacaktı o adam eski dönemlerde bakandı şimdi milletvekili adayı için ismi çıktı yine hatalı umarım dönülür böyle isimlerden. ben oy vermeyeceğim zaten hiçbir partiye halkımız için dönülmeli diyorum.
Buyur kardeş:
resim_2023-04-12_164351549.png
Adsız.jpg

Kanka buraya kadar ulan ne kadar zeki diyodum burda bozdun sen 3000 kelimeyi bile anlayamazsın bence
Konuya yazanların çoğu mecburiyetten KK ya verecem demiş, sense beyinden bahsediyon. Koyun gibi, eşşek gibi, tıpış tıpış, Mecburennnnn. :)

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Madem AKP li değilsin oy kulanmayınca hangi partiyi tutmuş oluyorsun cahil kardeşim benim düzenden menunsun ki oy kullanmaycaksın onun için AKP li değilim deyip şov yapma burda.
düzenden memnunsun oy kullanmayacaksın diyor yukarıda kullanamayacağımı belirttim bende isterim kullanmayı :D akpli olmadığımız kalmıştı onu da olduk. babam duymasın akpli olduğumu anlımdan öperdi herhalde sürekli akpyi eleştirdiğim için aramız pek iyi değil de. senin gibi elemanlar onun bile kafasını karıştırır :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buyur kardeş:
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Konuya yazanların çoğu mecburiyetten KK ya verecem demiş, sense beyinden bahsediyon. Koyun gibi, tıpış tıpış, Mecburennnnn. :)
aradan 8 yıl geçmiş bro eşinin öldürülmesinin üzerine gelen muhabbetler üstelik. hala aynı fikirde olduğunu nereden biliyorsun ki. bu kadının chpye katılmasına en çok tepki gösterenler hdpliler oldu. şimdi aynı söylemi söylerse partiden atılır zaten.

Son düzenleme:
Akp bıkıp CHP oy vermek istemeyenler için
Muharrem İnce aday oldu bir yol var diye
2.tura Muharrem İnce kalırsa alır
KK kalırsa kaybeder(KK bence şeyin adamı)
Haftaya mevzular açık mikrofon yayınlanacak
Muharrem İnce nin süper geçti karanlığı
Aydınlatacak tek kişi

Son düzenleme:

İceWolf

80+ Silver
düzenden memnunsun oy kullanmayacaksın diyor yukarıda kullanamayacağımı belirttim bende isterim kullanmayı :D akpli olmadığımız kalmıştı onu da olduk. babam duymasın akpli olduğumu anlımdan öperdi herhalde sürekli akpyi eleştirdiğim için aramız pek iyi değil de. senin gibi elemanlar onun bile kafasını karıştırır :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

aradan 8 yıl geçmiş bro eşinin öldürülmesinin üzerine gelen muhabbetler üstelik. hala aynı fikirde olduğunu nereden biliyorsun ki. bu kadının chpye katılmasına en çok tepki gösterenler hdpliler oldu. şimdi aynı söylemi söylerse partiden atılır zaten.
Çıkmış "PKK TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİLDİR" demiş. Kendisi "pkk terör örgütüdür" demeden nerden bilelim fikrinin, zikrinin, tiniyetinin değiştiğini. Yapmışmı PKK TERÖR ÖRGÜTÜDÜR diye bir açıklama?

İceWolf

80+ Silver
Bir PKK lının "PKK TERÖR ÖRGÜTÜDÜR" dediğini hiç duymadım AMA PKK lıları SAVUNAN, LEŞLERİNİN BAŞINDA AĞLAYAN, MECLİSE SOKAN, ELİNE SAZ VEREN, GÜZELLEYEN, ŞİRİN GÖSTERMEYE ÇALIŞAN çok CHP li gördüm...

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,932
Üyeler
143,056
Son üye
Xyloroth | 嵐
Top Bottom