Neler Yeni

📣🔥 Erdoğan'dan gençlere müjde! Vergi indirimi, telefon, bilgisayar, internet...

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

çılgınHamsi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Yusuf

Ek güncel bilgi;

Evlenme hayali kuran gençlere yönelik devlet altında yönetilecek Aile ve Gençlik Bankası adında yeni bir kamu bankası kurulacak ve;
• 2 sene geri ödemesiz
• 48 ay vadeli
• 150.000 ₺ limitli
• %0 faizli
Evlilik Kredi Paketi hazırlanacağı öğrenildi.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı yaptığı konuşmada "Yükseköğrenimdeki gençlere bir defaya mahsus cep telefonu ve bilgisayarda vergi muafiyeti sağlayacağız. Ayrıca aylık 10 GB ücretsiz internet vereceğiz." dedi. İşte AK Parti'nin seçim beyannamesi.

BEYANNAME ŞU ŞEKİLDEDİR;

GENÇLERE TELEFON VE BİLGİSAYAR ALIMINDA VERGİ MUAFİYETİ​

• Gençlerimizi aile kurmaya teşvik etmek için, eğitiminden istihdamına, evliliğinden çocuk bakımına kadar her alanda kendilerine maddi katkı vereceğiz.
  • Bu hedeflere ulaşmak için, kaynağı ülkemizin kendi ürettiği doğalgaz ve petrol gelirlerinden sağlanacak bir Aile ve Gençlik Bankası kuracağız.
  • Yükseköğrenimdeki gençlerimize bir defaya mahsus olmak üzere cep telefonu ve bilgisayar ediniminde vergi muafiyeti sağlayacağız. Ayrıca aylık 10 GB ücretsiz internet vereceğiz.
  • Sosyal yardımlarımızı, yoksul insanlarımıza destek vermenin ötesinde, insanlarımızın yoksulluk seviyesine düşmesini önleyecek bir yaklaşımla yeniden yapılandıracağız.
  • Sahip olduğumuz kültür-sanat değerlerimizin, her alanda işlenmesini sağlayacak mekanizmalar kurarak, ülkemizin potansiyelini en üst düzeyde harekete geçireceğiz.
  • Ekonomimizi; yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve cari fazla yoluyla büyütmeyi sürdüreceğiz.
  • Enflasyonu yeniden tek haneli rakamlara düşürerek, ülkemizi bu sorundan mutlaka kurtaracağız.
  • Memurundan emeklisine ve işçisine kadar çalışanlarımızın ücretlerini daima enflasyonun üzerinde artırarak, refah düzeylerini yükselteceğiz.
  • Turizmde 90 milyon turist ve 100 milyar dolar turizm geliri hedefiyle yatırımı ve tanıtımı hızlandıracağız.
  • Ülkemizi 1 trilyon dolar dış ticaret hacmine ulaştırmaya yönelik hedefimize ulaşana kadar yatırıma, üretime, ihracata yükleneceğiz.

"KAMUYA İŞE ALIMLARDA MÜLAKATI KALDIRACAĞIZ"​

• Önümüzdeki dönemde yıllık 5,5 büyüme oranıyla milli gelirimizi bu dönemde 1,5 trilyon dolara, ardından asıl hedefimiz olan 2 trilyon dolara çıkartacağız.
  • Kişi başına düşen milli gelirimizi önümüzdeki dönemde önce 16 bin dolara, ardından daha yüksek seviyelere ulaştıracağız.
  • Büyüme sayesinde 5 yılda 6 milyon yeni istihdam oluşturarak işsizlik oranımızı yüzde 7 seviyesine gerileteceğiz.
  • Kamuya işe alımları, görevin getirdiği zorunluluklar dışında mülakatı kaldırarak gençlerimizin sınavlardaki başarı sıralamasına göre yapacağız.
  • Girişimcilerimize verdiğimiz destekle ülkemizden en kısa sürede 15 adet milyar dolar ve 5 adet on milyar dolar değerinde şirket çıkmasını sağlayacağız.
  • Üretimin tabana yayılmasında çok önemli görev ifa eden KOBİ'lerimizi, büyüyen ekonomimizin lokomotifleri olarak, finansmandan istihdama her alanda daha güçlü şekilde destekleyeceğiz. Bugüne kadar hassasiyetle devam ettirdiğimiz bütçe disiplininden önümüzdeki dönemde de taviz vermeyeceğiz.
  • Tasarım ve kriptoloji altyapısını kurduğumuz yeni nesil Dijital Türk Lirası projemizi hayata geçireceğiz.
  • Kalkınmanın temel altyapısı olan enerjideki atılımlarımızı kesintisiz sürdüreceğiz. Yerli ve yenilenebilir enerji yatırımlarımızla, önümüzdeki dönemin sonunda enerji ithalatımızı yarıya düşüreceğiz. Karadeniz Doğalgazının ve Akkuyu Nükleer Güç Santralinin tam kapasite devreye girmesi, ülkemizin enerji bağımsızlığında bir milat olacaktır.
  • Elektrikte halen 100 cigavat olan kurulu gücümüzü, 136 cigavata yükselteceğiz. Doğalgaz kullanamayan ilçemiz kalmamasını temin edeceğiz.
İphone 14 pro kaç paraya geliyor ?

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Ne hikmetse böyle şeyler hep seçim zamanı akıllarına geliyor hahahahah 20 yıldır neredeydin soğan olmuş 30 TL dolar olmuş 20 TL. Evlendirirken bile borç yaptıran bir yönetimi benimsemiş. Bunlar son çırpınışları kendileri de biliyorlar bu yüzden açtıkça açıyorlar kesenin ağzını ama boşa...

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,444
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Uygunsuz davranış
akpliler zeki demedim daha okuduğunu anlamıyorsun akplilerin zekasını sorguluyorsun. birçok ak partili senden bizden zeki o gerçek ama. ideolojilerin zeka ile alakalı olmadığını anladığın gün olgun bir birey olacaksın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostum hadi haklısın diyelim bu fetöcü dediğiniz elemanlar eskiden diğer ittifakta değil miydi? karşıya geçince mi düşmanlaştı. bakanlık yapmış elemanlar bunlar.
Screenshot.jpg

Bak kendi yazdığın yazıda bile kendin ile çelişiyorsun ve bana okuduğunu anlamıyorsun diyorsun kendi yazdığın cümle zaten her şeyi açıklıyor.
ates-yakiyor-yemek-yapiyor-3-bin-kelimeyi-anliyor-0309161200_m2.jpg

Maymun Kanzi bu maymunun IQ sünün yarısı bile AKP liler den daha fazla evet yanlış duymadınız bu yazdığım gerçek bir bilgi bu maymunun IQ sü Türkiye'nin IQ ortalamasından daha fazla.
Türkiye eski IQ seviyesi.jpg

Artık zeka geriliğinin sınırını da geride bıraktık.
Türkiye yeni IQ seviyesi.png

2018 seçim sonuçları.jpg

Tüm yazdıklarımı da doğrular şekilde 2018 seçimleri de ortada zaten.
55ea8fcdf018fbb8f8880ffd.jpg

Ajdar @ÇiktaMuz PP ni unutmuşsun.

Son düzenleme:

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Hadi diyelimki iyi insanlar(!).... Eskiden KK niye sövüyodu.... Biz eskidende sövüyoduk FETÖCÜLERE, PKK lılara, bizde bişey değişmedi. Dün FETÖCÜLERE SÖVÜP bugün BAKANIMIZ diyenlere ne diyelim? " PKK terör örgütü değildir" diyen CHP milletvekillerine ne diyelim?
bir hiçbir chpli vekil pkk terör örgütü değildir diyemez. ikincisi burası facebook değil kahvehane dayılarının yazdığı postlar gibi irili ufaklı yazmaya gerek yok. üçüncüsü bu elemanlara iyi diyenler de yok zaten herkesin talebi bu isimlerin değiştirilmesi. devanın veya geleceğin kadrosundan girdiği için böyle sorunlar oldu ne yazık ki bizde çözülmesini umut ediyoruz. olayı siyasi bir tartışmaya çekmek yerine ülkemiz için hangisi daha iyi olur, neler ülkemizi kalkındırır diye tartışsak daha mantıklı değil mi? hala pkk fetö meselelerini tartışıyorsak bir arpa yolu ilerlememişiz demektir. terör örgütü terör örgütüdür bunun siyaseti de olmaz. ayrıca bugün bakan yapılmayacaktı o adam eski dönemlerde bakandı şimdi milletvekili adayı için ismi çıktı yine hatalı umarım dönülür böyle isimlerden. ben oy vermeyeceğim zaten hiçbir partiye halkımız için dönülmeli diyorum.

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
Yükseköğrenim ne oluyor

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
ates-yakiyor-yemek-yapiyor-3-bin-kelimeyi-anliyor-0309161200_m2.jpg

Maymun Kanzi yi anlamak bu maymunun IQ sünün yarısı bile AKP lilerden daha fazla zoruna giden varsa kızgın atabilirsiniz.
55ea8fcdf018fbb8f8880ffd.jpg

Ajdar @ÇiktaMuz PP ni unutmuşsun.
sen ne diyorsun bro psikolojik sorunların mı var kesin beni akpli sanmışsındır şimdi sen. hiç şaşırmıyorum iq ortalamasına :D aşırı solcuyum ben bro chpdende. hadi başka kişilere muz at .D

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,444
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
sen ne diyorsun bro psikolojik sorunların mı var kesin beni akpli sanmışsındır şimdi sen. hiç şaşırmıyorum iq ortalamasına :D aşırı solcuyum ben bro chpdende. hadi başka kişilere muz at .D
Paralı trolsün sen AKP li hafif kalır.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Kanka buraya kadar ulan ne kadar zeki diyodum burda bozdun sen 3000 kelimeyi bile anlayamazsın bence
oy vermeme sebebim veremeyecek olmam canım kardeşim özel bir durumum var niye flame atıyorsun ki? :D ki demokrasi bu vermesem de hakkım Atatürkü anlamakta niye hala zorluk çekiyoruz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

TİP limisin knk
hayır bir siyasi parti üyesi değilim ideolojim bu hiçbir partiye üye olmayı da düşünmüyorum.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom