Neler Yeni

Yardım Erkek Kalıcı parfüm önerisi lazım

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
Sadece 3 fıs sıkıyorum, kıyafetimde birkaç gün kokusu kalıyor. Kış parfümü zaten artık kış da geliyor. Henüz bunu beğenmeyen kadın görmedim. Eğer sen görürsen ilişkini kes :LOL:
Anladım hocam peki orjinal nereden bulabilirim. Beymen ve sephora ve boynerde pahalı bu parfümü 3 bine bulma imkanım var mı güvenilir yerden

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Kemal
Ben nemlendirici sürüyorum aynı şey ve doğru özellikle nabız yerlerinize sürün ve parfümü üzerine sıkın.
Bunu yapmayın dostum. Nemlendiricinin amacı deriyi yumuşatmak ve deri gözeneklerinden içeri nüfus etmek. Nemlendiricinin üzerine parfüm sıkarsanız eğer kremle birlikte parfüm de deriden içeri girecektir. Dikkat etmekte fayda var. Kıyafetlerinize sıkın geçin :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet
Anladım hocam peki orjinal nereden bulabilirim. Beymen ve sephora ve boynerde pahalı bu parfümü 3 bine bulma imkanım var mı güvenilir yerden

Ben bilindik yerlerden alınması taraftarıyım. Şimdi baktım Sephora'da 60ml 3bine geliyor 100ml 4.105 TL. Yine de bir mağazaya gidip kokusuna bak hocam eğer hiç bilmiyorsan. Beğenmezsin falan şimdi az paralar değil bunlar.

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
Ben bilindik yerlerden alınması taraftarıyım. Şimdi baktım Sephora'da 60ml 3bine geliyor 100ml 4.105 TL. Yine de bir mağazaya gidip kokusuna bak hocam eğer hiç bilmiyorsan. Beğenmezsin falan şimdi az paralar değil bunlar.
Bakılacak yer neresi var bilmiyorum. Sephorayı hiç görmedim veya dikkat etmedim. Boyner de tester yoktur

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Burak
Erkek kalıcı parfüm önerisi lazım. Ama güzel kokusu olmalı. Bütçe belli değil önerin duruma göre hangisini alabilirsem. Ama kalıcılık ve gerçekten önemli. Beğenilen bir parfüm olursa sevinirim. Teşekkürler şimdiden
Tom Ford Black Orchid özellikle sonbahar aylarında kullanılıyor benim çok beğendiğim bir parfümdür.

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
Top Bottom