Neler Yeni

Yardım Erkek Parfüm Önerisi

rıza baba

80+ Bronze

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Sitelerden almanı önermem parfüm şans işi çakmada gelir orijinalde. Boynerden alabilirsin.
Boyner sanki üstüne biraz fiyat koyuyor gibi baktım bir kaç tanesine de hepsi orjinal üründür ama biraz fark atıyor gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum bu parfümün kokusu bayağı kalıcı ve kokusu inanilmaz hoş, sürekli koklamak istiyor insan.

Horus Nefertem Aprodisiaque
Trendyol da 430TL yorumları da güzel gibi orijinal büyük ihtimal bu aklımda olucak mutlaka. 3 4 Marka model alsam uzun yıllar götürür. Ortalama fiyatı olanları günlük pahalı daha iyi olanları özel günlerde kullanabilirim.

Mavi Mood Black kesinlikle öneririm güzel geri dönüşler aldığım bir parfüm tam fiyat performans ürünü 👍

Link : https://www.trendyol.com/mavi/mood-black-erkek-parfum-091329-900-p-4064418
Ucuz güzel parfüm sanırım stokta yok ama gelince aklımda olucak

cinsel isteği arttırıyor bu ona göre
rıza baba her şeyi de biliyorsun :D babamız be

soul

80+ Silver
Piyasa çakma dolu, bırak da fiyat farkı koysun biraz, orijinal sonuçta. Riske girmeye gerek yok elinle, gözünle git gör al benden sana tavsiye.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Piyasa çakma dolu, bırak da fiyat farkı koysun biraz, orijinal sonuçta. Riske girmeye gerek yok elinle, gözünle git gör al benden sana tavsiye.
İnternet sitesinden baktım bende boynerin. Niye bilmiyorum ama hiç hevesim yok öyle dışarı gideyim gezeyim göreyim alayım. Şimdiye kadar gidip mağazdan kaç tane ürün aldın desen 10 Taneyi geçmez onlar da hediye alınmıştır :D

Zealist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Memet K.
Kışın bleu de chanel Edt ( eskiden dior sauvage edt kullanıyordum onu da tavsiye ederim )
Yazın acqua di gio giorgio armani Edt

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Kışın bleu de chanel Edt ( eskiden dior sauvage edt kullanıyordum onu da tavsiye ederim )
Yazın acqua di gio giorgio armani Edt
Biraz pahalılarmış.

Horus Nefertem Aprodısıaque Edp hiç kullandın mı bunu da çok önerdiler​

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
Dün iş yerinde biri bir parfüm sıkmıştı şimdiye kadar en iyi erkek parfümü olabilir ama kim sıktı hangi marka hiç bilmiyorum gerçekten hayran kaldım. Çok fazla parfüm kullanmadım o yüzden sizden öneri bekliyorum. Günlük kullanım için orta fiyat bir de özel günler için gerçekten kalıcı mükemmel dediğiniz bir şeyler önerirseniz sevinirim.
Mad narcotic önerebilirim

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
koku önerisi kişiden kişiye çok değişir ama marka bir parfüm alacaksan gratis boyner sephora tarzı yerlerden al fiyat farkı koyuyorlar evet ama içinde acaba çakma mı aldım kuşkusu olmaz çakmaları bile 500-600e satanlar var

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
koku önerisi kişiden kişiye çok değişir ama marka bir parfüm alacaksan gratis boyner sephora tarzı yerlerden al fiyat farkı koyuyorlar evet ama içinde acaba çakma mı aldım kuşkusu olmaz çakmaları bile 500-600e satanlar var
ben gidip dışarıdan alışveriş sevmiyorum internetten sipariş vericem şansımıza.

Horus Nefertem Aprodısıaque Edp önerildi dikkatimi de çekti yorumlar falanda.​

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Ng3
Dostum bu parfümün kokusu bayağı kalıcı ve kokusu inanilmaz hoş, sürekli koklamak istiyor insan.

Horus Nefertem Aprodisiaque
Bunun giri olanından alabilirsin ben hepsiburada üzerinden buharashoptan aldım sanırım resmi satıcı o kendi kutusu karton poşeti ve 3 adet tester ile gönderdiler. Ben gri ve sarı olandan da aynı anda almıştım ama gri olan daha kalıcı ve bence kokusu daha hoş birde horusnefertem skygod diye bir modeli var onu da çok beğendim.Sanırım şimdiye kadar Dior Fahrenheitdan sonra en beğendiğim gri olan diyebilirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,001
Üyeler
150,195
Son üye
ARDİNİNHO
Top Bottom