Neler Yeni

Eşcinselliği Destekliyor Musunuz?

Eşcinselliği Destekliyor Musunuz?

• Hayır, asla desteklemem.

Oylar: 79 58.5%
  • Evet, destekliyorum.

Oylar: 6 4.4%
  • Destekliyorum yada desteklemiyorum diyemem kim nasıl mutluysa öyle yaşasın.

Oylar: 50 37.0%

• Oy kullanan toplam üye
    135

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,954
İsim
MehmedVII
Ben etik bulmuyorum ama kim neymiş umurumda da değil. Bir yandan da şöyle düşünüyorum üremek için kız ve erkek gerekiyor, doğru olsaydı kız kıza veya erkek erkeğe de ürenebilirdi. O yüzden doğru değil diye düşünüyorum şahsen. Kimseye nefret yada sevgi beslemiyorum umurumda değil kimin gay yada lezbiyen vs. olup olmadığı. Yakın arkadaşlarımdan biri gay hatta. Kız arkadaşım ve ben mutluyuz, kimseye de karışmıyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Formda Caner'in konusunda ortalık karışmış anket açmak istedim yüzde oranında görmek istediğim için.
Desteklemiyorum, saygı da duymuyorum.

Bizi sınıfta bir çocuk lezbiyenleri desteklemiyor ama gayleri destekliyor sebebi ise biri gay olunca erkek başına düşen kız oranı artıyor :kekw:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Normalde forumu bırakmıştım ama bir arkadaşım bahsi geçen konuların linkini atınca okudum ve kendi yorumumu yapıyorum.

Eşcinsellik bir hastalık veya gereklilik değildir, tercihtir.
Lezbiyen olan arkadaşlarım var ve kendi geçmişlerinden ötürü erkeklere karşı herhangi bir his besleyemiyorlar.
İçlerinden birisi üvey babasından cinsel muamele gördüğünden ötürü travma sahibi olarak yıllarca aynı evde yaşamış. Şu an üniversitede eğitim görüyor ve arkadaşlarıyla kiraladıkları aynı evde kalıyor. Ara sıra beni davet ediyor evlerine ve bu konu hakkında bahsederken ağlayarak, gözleri dolarak konuşuyor. Tabii kendisinin zorlanmasını istemediğim için susturup sarılıyorum.

Kısacası geçmişimizdeki yaşanmışlıklar, geleceğimizi belirler. Cinsel yönelim de buna dahildir.
Herkesi olduğu gibi kabul etmeliyiz.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Desteklemem.

RONALDINHO

80+ Bronze
şu oyları herkese açık yap da renkleri bilelim

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Tümay
şu oyları herkese açık yap da renkleri bilelim
Nasıl yapılıyor bilmiyorum ama görünmüyorsa daha iyi.

Normalde forumu bırakmıştım ama bir arkadaşım bahsi geçen konuların linkini atınca okudum ve kendi yorumumu yapıyorum.

Eşcinsellik bir hastalık veya gereklilik değildir, tercihtir.
Lezbiyen olan arkadaşlarım var ve kendi geçmişlerinden ötürü erkeklere karşı herhangi bir his besleyemiyorlar.
İçlerinden birisi üvey babasından cinsel muamele gördüğünden ötürü travma sahibi olarak yıllarca aynı evde yaşamış. Şu an üniversitede eğitim görüyor ve arkadaşlarıyla kiraladıkları aynı evde kalıyor. Ara sıra beni davet ediyor evlerine ve bu konu hakkında bahsederken ağlayarak, gözleri dolarak konuşuyor. Tabii kendisinin zorlanmasını istemediğim için susturup sarılıyorum.

Kısacası geçmişimizdeki yaşanmışlıklar, geleceğimizi belirler. Cinsel yönelim de buna dahildir.
Herkesi olduğu gibi kabul etmeliyiz.
Hoş geldin. Fikirlerine saygı duyuyoruz.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,779
İsim
Mert Can Ergün

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,307
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Kız kıza okeyde(giren çıkan yok) baba erkek erkeğe ters olmaz.

Dušan Tadić

80+ Silver
Desteklemiyorum, mantıklı bir şey olduğunu da düşünmüyorum ama ben kimseye karışmam.
Birilerinin yaptığı bir şey, 3. bir kişiyi etkilemiyorsa kimseye laf düşmez

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
Muhammet Çağrı