Neler Yeni

Eşcinselliği Destekliyor Musunuz?

Eşcinselliği Destekliyor Musunuz?

• Hayır, asla desteklemem.

Oylar: 79 58.5%
  • Evet, destekliyorum.

Oylar: 6 4.4%
  • Destekliyorum yada desteklemiyorum diyemem kim nasıl mutluysa öyle yaşasın.

Oylar: 50 37.0%

• Oy kullanan toplam üye
    135

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Tümay
Ben etik bulmuyorum ama kim neymiş umurumda da değil. Bir yandan da şöyle düşünüyorum üremek için kız ve erkek gerekiyor, doğru olsaydı kız kıza veya erkek erkeğe de ürenebilirdi. O yüzden doğru değil diye düşünüyorum şahsen. Kimseye nefret yada sevgi beslemiyorum umurumda değil kimin gay yada lezbiyen vs. olup olmadığı. Yakın arkadaşlarımdan biri gay hatta. Kız arkadaşım ve ben mutluyuz, kimseye de karışmıyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Formda Caner'in konusunda ortalık karışmış anket açmak istedim yüzde oranında görmek istediğim için.

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Tümay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bir seçenek daha açar mısınız

kimsenin eşcinsel olmasını istemem, ancak olana da karışamam :)
Çok oylar bölünsün istemedim 3. seçenek ona çıkıyor hocam işaretleyebilirsiniz :peepokalp:

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,262
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Ben etik bulmuyorum ama kim neymiş umurumda da değil. Bir yandan da şöyle düşünüyorum üremek için kız ve erkek gerekiyor, doğru olsaydı kız kıza veya erkek erkeğe de ürenebilirdi. O yüzden doğru değil diye düşünüyorum şahsen. Kimseye nefret yada sevgi beslemiyorum umurumda değil kimin gay yada lezbiyen vs. olup olmadığı. Yakın arkadaşlarımdan biri gay hatta. Kız arkadaşım ve ben mutluyuz, kimseye de karışmıyoruz.

Formda Caner'in konusunda ortalık karışmış anket açmak istedim yüzde oranında görmek istediğim için.
@Gri Caner artik pembe caner oldu hocam

Emsal

80+ Silver
Çok oylar bölünsün istemedim 3. seçenek ona çıkıyor hocam işaretleyebilirsiniz :peepokalp:
Hocam tam çıkmıyor
çünkü ben inanmıyorum mutlu olduklarına belki yalancı bir mutluluk ya da sahte bir mutluluk hissediyor olabilirler ama gerçekten içlerinin rahat olduğunu düşünmüyorum onun için benimki yorum halinde kalsın

Eskiden türk filmlerinde meşhur olup şimdi arada haberlere düşen pişman kimselere benzetiyorum

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Tümay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam tam çıkmıyor
çünkü ben inanmıyorum mutlu olduklarına belki yalancı bir mutluluk ya da sahte bir mutluluk hissediyor olabilirler ama gerçekten içlerinin rahat olduğunu düşünmüyorum onun için benimki yorum halinde kalsın

Eskiden türk filmlerinde meşhur olup şimdi arada haberlere düşen pişman kimselere benzetiyorum
Yani hocam desteklemiyorsun ama karışmıyorsun da gibi mi?

Emsal

80+ Silver
Yani hocam desteklemiyorsun ama karışmıyorsun da gibi mi?
Yani eşcinsellik in fıtri bir durum ve normal bir tanım olduğuna inanmıyorum, desteklemiyorum dersem tanımı kabul etmiş gibi olucam onun için

Ben kısaca şöyle özetliyim fikri mi

eşcinsellik , fıtri bir durum değildir , tanımlaması bile yanlış yapılmıştır insanlarda çok nadir olan bazı hastalıklar harici eş-cinsel diye bir durumda yoktur bunun doğru tanımlaması livatadır.

Desteklemeyecek kadar bile değer vermiyorum

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Berat fatih
tüm forum sigma çıktı LŞKSJAGŞLKAS destekliyorum dersem kötu şeyler olabilir

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,800
İsim
Mert Can Ergün
Lezbiyen destekliyorum

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,015
İsim
Taha Efe

Ben uygun bulmuyorum ama böyle bir müsterimiz de olmus zamanında, Böyle insanlarda var.

Ben etik bulmuyorum hem dinen hemde bakıs acım olarak ama Onlar yakılsın dıslansın modunda da değilim.

Bu konuların hiç kimseyi kırmadan argümanlar üzerinden tartısılabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,595
Üyeler
141,861
Son üye
hsyn41
Top Bottom