Neler Yeni

Eski anakartlarda bios nasıl güncellenir

Msarda23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arda Çalışkanlar
Arkadaşlar başlıktanda gördüğünüz gibi eski bir anakart modeline sahibim İntel DQ67OW ve bir gün kasayı açtım ve temizledim ondan sonra ekran kartını taktım bilgisayarın diğer herşeyini sorunsuz şekilde taktım ve bilgisayarı başlattımda ekran kartından görüntü gelmedi ama ekran kartı çalışıyordu (diğer kasaya taktım ekran kartını çalıştı) sonra anakarta taktım görüntü kablosunu ve görüntü geldi bende bilgisayarcıya götürdüm biostan olucak gibi dedi ve bizi gönderdi aradan 1 2 saat geçti bilgisayarcı gene aradı ve biosun eski olduğunu ve güncellenmesi gerektini ama anakart biosunun güncellemesini hiç bir yerde olmadığını söyledi ve bende bunun üzerine bilgisayara başka bir ekran kartı taktım ve bilgisayara format attım bundada intel management interface ile bilinmeyen aygıt kod 10 hatası verdi yani uzun lafın kısası 2 sorunum var
1.İntel DQ67OW bios driverını elinde olan varsa bana verebilirmi
2.İntel management interface ve bilinmeyen aygıt kod 10 hatası (2 side aynı hatayı veriyor kod 10) nasıl düzeltirim
NOT:İntelin kendi sitesinden baktım anakartımın modeline yok Lütfen yardım edin artık canım sıkılmaya başladı ne yapabilirirm bios olmasa bile ıntel management ınterface ve bilinmeyen aygıtın kod 10 hataları nasıl gider en azından onu bilen varsa söyleyebilirmi

• Beğen
Reaksiyonlar: Asag
Top Bottom