Neler Yeni

Eski İpadım için yardım

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
Arkadaşlar merhaba ios 9 kullanılan bir ipada aahibim ve youtube chess.com gibi basit uygulamaları yüklemek istiyorum nasıl yapabilirim

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
İos 9 a daha önce herhangi bir şey yüklemeyi denemediğin ve bilgin olmadığını var sayıyorum :) ukalaca cevaplar vermezsen sevinirim
Kanka duymadım gerçekten kusura bakma kırdıysam. Apple ın youtube gibi çok bilinen bir uygulamayı desteklemeyecek bir sürüm yayınlaması aklımın ucundan bile geçmedi. Youtube da bir sürü video çıktı karlıma, denedin mi onları? Anannem kullanıyor şu an youtube sıkıntısız bir şekilde. O da aşırı eski bir ipad kullanıyor şu an. Nasıl silindi ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İos 9 a daha önce herhangi bir şey yüklemeyi denemediğin ve bilgin olmadığını var sayıyorum :) ukalaca cevaplar vermezsen sevinirim
Küstünmü? Özür diledim ya.

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka duymadım gerçekten kusura bakma kırdıysam. Apple ın youtube gibi çok bilinen bir uygulamayı desteklemeyecek bir sürüm yayınlaması aklımın ucundan bile geçmedi. Youtube da bir sürü video çıktı karlıma, denedin mi onları? Anannem kullanıyor şu an youtube sıkıntısız bir şekilde. O da aşırı eski bir ipad kullanıyor şu an. Nasıl silindi ki?

Küstünmü? Özür diledim ya.
Burası bir chat platformu değil youtubedekileri denedim fakat beceremedim.

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Burası bir chat platformu değil youtubedekileri denedim fakat beceremedim.
Kanka sakin ol sadece yardımcı olmaya çalışıyorum. Kanka biraz araştırdığımda bir tane yöntem buldum. Bunun için bir kaç indirme yapman gerekiyor. Cihaz güvenliğini hiçe sayman lazım bu noktada. Bunu öğrendiğim link te bu.
video da bu.

İkisi faklı yöntemler bu arada.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,212
Üyeler
140,788
Son üye
trk2818