Neler Yeni

Eski Laptopa Hangi Windowsu Kurayım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gökdeniz Demirbağ
merhabalar eski bir laptop mevcut buna hangi windows sürümü kurmalıyım oyunlarda hangisi daha iyi performans verir

4 GB ram
480 GB hdd
i3 2.5Ghz

ssd ve ram takviyesi yapsam windows 10 önerir misiniz?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,172
İsim
Emre Zengin
merhabalar eski bir laptop mevcut buna hangi windows sürümü kurmalıyım oyunlarda hangisi daha iyi performans verir

4 GB ram
480 GB hdd
i3 2.5Ghz

SSD al hocam. Düzenlenmiş Windows 10 kur. Bu sistemde oyunlarda bir performans bekleme bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gökdeniz Demirbağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
SSD al hocam. Düzenlenmiş Windows 10 kur. Bu sistemde oyunlarda bir performans bekleme bence.
oynıcağım oyun valorant zaten diğer oyunlar için geforce now kullanıyıyorum . düzenlenmiş windows derken tiny10 fln mı . windows 10 LTSC kullan diyenlerde oldu

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel

4 GB ram
480 GB hdd
i3 2.5Ghz

ram takviyesi olmayacaksa win 10 sıkıntı olabilir düzenlenmiş win10 ile idare eder 4gb ama gerek yok

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Eğer son yıllarda çıkan programları yüklemek istiyorum dersen Windows 10 bence. Yoksa Windows 7 de olur.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,172
İsim
Emre Zengin
oynıcağım oyun valorant zaten diğer oyunlar için geforce now kullanıyıyorum . düzenlenmiş windows derken tiny10 fln mı . windows 10 LTSC kullan diyenlerde oldu
NTLite gibi programlar var. Windows 10'u kırpıyorsun. İşlemciye ve RAM'e yüklenen yük azalıyor. O işletim sistemleri bu laptoba daha uygun. Laptop marka model nedir? RAM yükseltmesi de yapabilirsin ama gene de Valorant oynayabileceğini düşünmüyorum.

Yanılmıyorsam zaten valorant win10' dan önceki windows sürümlerinden desteğini çekmişti. Win10 ve sonrasını kurman gerek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gökdeniz Demirbağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
NTLite gibi programlar var. Windows 10'u kırpıyorsun. İşlemciye ve RAM'e yüklenen yük azalıyor. O işletim sistemleri bu laptoba daha uygun. Laptop marka model nedir? RAM yükseltmesi de yapabilirsin ama gene de Valorant oynayabileceğini düşünmüyorum.
şuan oynuyabiliyorum ram %99 görüyo ve drop yiyorum casper nirvana tam model hatırlamıyorum

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,172
İsim
Emre Zengin
Top Bottom