Neler Yeni

Eski PSU bilgisayara zarar verir mi?

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
farklı tarihlerde aldığım parçalarla pc topladım imzamda yazıyor
anakart 6 aylık
işlemci ram ve kasa yeni
ekran kartı 5 yıllık falan tam emin değilim
power supply en az 10 yıllık 700w thermaltake lp-700al2nh modeli 2014 yılında alınan hazır sistemle gelmişti şimdiki pc de psu ya para vermek istemediğim için bunu kullandım ama evde çok fazla elektrik gidip geliyor bilgisayarı açık bırakmaktan korkuyorum her pcyi kapattığımda güç tuşunu kapatıyorum ama yine de şüphelerim var pc ye bir zarar gelir mi bu psu yüzünden yeni psu almam gerekiyor mu

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser#0001
Şu sistemi 10 yıllık psuya emanet etmek akıl kârı değil.. 900'e falan 550w PSU'lar var zaten al kafan rahat olsun.

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
farklı tarihlerde aldığım parçalarla pc topladım imzamda yazıyor
anakart 6 aylık
işlemci ram ve kasa yeni
ekran kartı 5 yıllık falan tam emin değilim
power supply en az 10 yıllık 700w thermaltake lp-700al2nh modeli 2014 yılında alınan hazır sistemle gelmişti şimdiki pc de psu ya para vermek istemediğim için bunu kullandım ama evde çok fazla elektrik gidip geliyor bilgisayarı açık bırakmaktan korkuyorum her pcyi kapattığımda güç tuşunu kapatıyorum ama yine de şüphelerim var pc ye bir zarar gelir mi bu psu yüzünden yeni psu almam gerekiyor mu
Bizim evde 14 yıllık eski sistem var Psu da 14 yıllık hala sapasağlam Psu thermaltake'de iyidir bence bi sorun çıkmaz kullanabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,334
Üyeler
140,811
Son üye
samurai olmayan sensey
Top Bottom