Neler Yeni

Eth başlanır mı ? (1650 s 🤨)

Aziz G.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Aziz
Instagram
azizgunes07
Arkadaşlar son zamanlarda herşeyin fiyatı uçmuş durumda aile ekonomisi olarak biraz sıkışığız
kripto
işleriyle ilgili bir bilgim yok. Ekran kartım yetersiz biliyorum ama belli bir yere kadar kazım yapabildiğinin farkındayım.
Amacım bu işi nasıl yapabileceğimi öğrenip ilerleyen zamanlarda daha iyi bir ekran kartıyla başlamak.
Ekran kartım asus tuf 1650 s oc 4gb
Bunun aylık getirisi ne olur? (Elektirik parasını çıkararak) Cüzdan vs işleri nasıl yapılıyor youtube video önerisi
Güç kaynağı kaç watt olmalı? Ve güç kaynağım frisby 650w +80 plus bir güç kaynağı garantili fakat patlar mı?
Ve eth işini fullden özetleyen bir video önerisi
Son olarak 1650 s ile başka kazım yapan var mı merak ettim. Kartın ömrü ne kadar gidiyor?
Yorum ve düşüncelerini yazanlara teşekkür ederim.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Arkadaşlar son zamanlarda herşeyin fiyatı uçmuş durumda aile ekonomisi olarak biraz sıkışığız son zamanlarda kripto
işleriyle ilgili bir bilgim yok. Ekran kartım yetersiz biliyorum ama belli bir yere kadar kazım yapabildiğinin farkındayım.
Amacım bu işi nasıl yapabileceğimi öğrenip ilerleyen zamanlarda daha iyi bir ekran kartıyla başlamak.
Ekran kartım asus tuf 1650 s oc 4gb
Bunun aylık getirisi ne olur? (Elektirik parasını çıkararak) Cüzdan vs işleri nasıl yapılıyor youtube video önerisi
Güç kaynağı kaç watt olmalı? Ve güç kaynağım frisby 650w +80 plus bir güç kaynağı garantili fakat patlar mı?
Ve eth işini fullden özetleyen bir video önerisi
Son olarak 1650 s ile başka kazım yapan var mı merak ettim. Kartın ömrü ne kadar gidiyor?
Yorum ve düşüncelerini yazanlara teşekkür ederim.
4gb ile eth kasılmıyor diye biliyorum en son öyleydi.

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
ETH kazılamaz ama etc rvn vs vs kazılabilir.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bende bu ay içerisinde çıkacak kampanyalı sistemlerden 2 adet almayı ve geçte olsa girmeyi düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,194
Üyeler
153,676
Son üye
serdadfl
Top Bottom