Neler Yeni

GTX 1650 4gb gaming x model (kasma sorunu)

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
şu an kurulumu yapıyorum sistem ekranı gidip geliyo en son yeniden başlatıp haber vereceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

geforce game ready yeni güncelleme var onu yapıp mı yeniden başlatayım yoksa direkt mi yeniden başlatayım
onuda indir başlat

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
1) Valorant İşlemci Oyunu O Yüzden O Fps'leri Alabilirsiniz
2) Ekran Kartı Sıcaklığınıza Veya Diğer İstatisliklere Bakmak İçin GeForce Experince Yükleyin
3) Ekran Kartı Driverlerinızın Son Sürümünü Yükleyin Sürücü Yüklü İse DDU Yazılımı İle Silip Tekrar Yükleyin
4) GeForce Experince Üzerinden Gameready Driverlerini'de Kurun
Ve Kontrol Edin
Game Ready ile ekran kartı driveri aynı şeymi?

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Anonim
8gb ramla drop normaldir. 16gb yap ramları. ayrıca ekran kartınıda çok abartmaya gerek yok. giriş seviyesi kart

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Cengiz
Game Ready ile ekran kartı driveri aynı şeymi?
Hayır Sadece Onuda Kurmasında Fayda Var Dedim Ve Üstteki Maddelerde de Belirttim İlk Başta Ekran Kartı Sürücüsünü Silip Yüklemesini ? :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ömer faruk sayın
8gb ramla drop normaldir. 16gb yap ramları. ayrıca ekran kartınıda çok abartmaya gerek yok. giriş seviyesi kart
yok ekran kartını abartmıyorum internette izlediğim değerlere çok uzaktı ve drop giriyordu internette izlediğim videolarda i5 10400f işlemci kullanılıyordu hemen hemen ryzen 5 2600 ile aynı dediğiniz gibi ramları 16 idi benim tek slot 8 gb ondan da olabilir ama kesinlikle monitörle alakası yok demi ? arkadaşın yaptırdığı şeyler sanki oldu gibi ya da piskolojik valoda maç atma imkanım olmadı ama alıştırmada etrafa sıkarken 180-200 arasıydı bide world war z oynama imkanım oldu onda da orta ayarlarda 70-100 arasıydı drop olayına gelirsek valoda drop felan yemedim ama wwz ilk çalıştırdığımda 5-6 drop yedim sonrasında akan oyunda rahatsız eden bişey yoktu .

yok ekran kartını abartmıyorum internette izlediğim değerlere çok uzaktı ve drop giriyordu internette izlediğim videolarda i5 10400f işlemci kullanılıyordu hemen hemen ryzen 5 2600 ile aynı dediğiniz gibi ramları 16 idi benim tek slot 8 gb ondan da olabilir ama kesinlikle monitörle alakası yok demi ? arkadaşın yaptırdığı şeyler sanki oldu gibi ya da piskolojik valoda maç atma imkanım olmadı ama alıştırmada etrafa sıkarken 180-200 arasıydı bide world war z oynama imkanım oldu onda da orta ayarlarda 70-100 arasıydı drop olayına gelirsek valoda drop felan yemedim ama wwz ilk çalıştırdığımda 5-6 drop yedim sonrasında akan oyunda rahatsız eden bişey yoktu .
sizce ilk önce monitör mü almalıyım yoksa ram mı ?

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Anonim

sizce ilk önce monitör mü almalıyım yoksa ram mı ?
monitorle kasmanın pek alakası olacagını sanmıyorum, 8gb ram daha takın

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ömer faruk sayın
arkadaşlar baya bi deneme fırsatım oldu şu an sorun şu ben nvidia sürücüsünü indirdim ekran kartı modelime göre daha sonra nvidia game ready ide indirdim daha sonra oyunlara girdim ve ram eksiğim olmasına rağmen beni baya kalite tatmin etti fakat nvidia expensive de yeni güncelleme olduğunu fark ettim güncellemeyi yapıp pc yeniden başlattım ve oyunlara girdim ve çok drop kasma wwz de bile en düşük ayarlarda hayvan gibi drop yiyorum ve ard arda sakinlemeden valoda bi anda 120-140 fps almaya başladım yani demem o ki güncellemeyi yapınca pc sıkıntıya giriyor güncellemeleri yapmasssam sıkıntı olur mu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,841
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom