Neler Yeni

Ethereum kazım için tavsiyeleriniz var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kadir
ethereum kazma yapmak istiyorum evet göründüğü gibi değil ve başlangıç için aşırı zor gayet farkın dayım ekran kartı olarak şu an en iyi RX580 nı buldum 30mh veriyor 2 3 dolar çivarlarında yani bir de

INNOSILICON A10 Pro ETH Miner 6 GB modeli​

500mh veriyor günlük 48 dolar olduğunu gördüm(emin değilim tabi gördüğüm ve edindiğim bilgiye göre bakıyorum) 2 3 aya çıkartıyor parasını anormal derecede ama doğru olduğuna emin değilim bunları tecrübe etmiş bir kişi ile konuşmak isterim özel olarak mümkünse bu piyasayı yapan bir kaç arkadaş varsa lütfen ilgilenirse büyük sevap işler durumum sağlıklı değil bu çok çok iyi derece de iyi olur çünkü

Son düzenleme:

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
ethereum kazma yapmak istiyorum evet göründüğü gibi değil ve başlangıç için aşırı zor gayet farkındayım rx580 ekran kartına baktım ve tanesi 2.5 dolar gibi bir miktar aldım yakış olarak birde bir kaç makine bunlara benzer ilah bu olcak demediğim bazı şeyler buldum

INNOSILICON A10 Pro ETH Miner 6 GB modeli​

günlük 48 dolar olduğunu gördüm(emin değilim tabi gördüğüm ve edindiğim bilgiye göre bakıyorum) 2 3 aya çıkartıyor parasını anormal derecede ama doğru olduğuna emin değilim bunları tecrübe etmiş bir kişi ile konuşmak isterim özel olarak mümkünse bu piayasayı yapan bir kaç arkadaş varsa lütfen ilgilenirse büyük sevap işler durumum sağlıklı değil bu çok çok iyi derece de iyi olur çünkü
İlk paragrafı düzgünce yazar mısınız hiçbir şey anlaşılmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Abdurrahman Bostancı
İlgilendiği Kategoriler
Evcil hayvanlar, Laptoplar, eğitim
Uğraşma

Top Bottom