Neler Yeni

ets2 steam sorum var

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
sss sss
herkese selam ya aklıma bir şey takıldı mesela ets 2ye araba modu yukledik save dosyası yukledik map yukledik diyelim sonra ets2 yi kaldırdık oyunun orjinalliği bozuluyormu

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ahmed
Kaç kere mod yükledim kaç kere silip yükledim hala kullanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ahmed
Yok,dosyaları doğrula dersin orjinal olur

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
sss sss
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peki save dosyaları yukledim de sonra sildim oyle bozulurmu cunku basarımlar kendi kendine geldi

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
umut şahin
herkese selam ya aklıma bir şey takıldı mesela ets 2ye araba modu yukledik save dosyası yukledik map yukledik diyelim sonra ets2 yi kaldırdık oyunun orjinalliği bozuluyormu
hayır bozulmaz modlar eklenti olarak çalışıyor zaten istediğin modu sil ekle farketmez

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Oğuzhan
İstediğim modu kuruyorum. Mod yöneticisinden aktif etmediğim süre boyunca oyunu orijinal hali ile oynuyorum. Yani demek istediğim eğer sırf modlar gitsin diye oyun sil yükle yapıyorsan gerek yok. Modlar belgeler kısmından silmediğin süre boyunca silinmez. Eğer belgeler kısmından modları veya save dosyanı silmezsen ets'yi tekrar indirdiğinde onlar kullanılabiliyor olacaksın.

Dün açmış olduğun foruma cevap olarak da;
Araba modunu silince araba görüntüsü gidiyor klasik bir tırın varmış gibi gözüküyor modu tekrar aktif ettiğinde araba geri geliyor.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,533
İsim
umt
Discord
umt#4257
hayır kaçak yollarla bir sürü mod yüklemişliğim var hiç bir sorun çıkmadı henüz

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
sss sss
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İstediğim modu kuruyorum. Mod yöneticisinden aktif etmediğim süre boyunca oyunu orijinal hali ile oynuyorum. Yani demek istediğim eğer sırf modlar gitsin diye oyun sil yükle yapıyorsan gerek yok. Modlar belgeler kısmından silmediğin süre boyunca silinmez. Eğer belgeler kısmından modları veya save dosyanı silmezsen ets'yi tekrar indirdiğinde onlar kullanılabiliyor olacaksın.

Dün açmış olduğun foruma cevap olarak da;
Araba modunu silince araba görüntüsü gidiyor klasik bir tırın varmış gibi gözüküyor modu tekrar aktif ettiğinde araba geri geliyor.
boyle steamda oyunun orjinalliği bozuluyormu

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Oğuzhan
Top Bottom