Neler Yeni

🔥 Euro tarihi rekor kırdı! 🔥 1€ = 21 ₺

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,245
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
@Keyfen Az önce yeni gelişme oldu. Tunceli Belediye Başkanı - Fatih Mehmet MAÇOĞLU (Komünist)
Belediyedeki tüm işçilerinin çalışma saatini günlük 7 saate indirdi (içinde mola dahil) ve hafta sonu zaten full tatil
Maaşlarına ise %85 ZAM YAPTI! Tunceli belediyesinde EN DÜŞÜK İŞÇİ MAAŞI artık 21.200 ₺ :) Mest etti tüm çalışanlarını
Bence tüm çalışanlara garson işçi öğretmen doktor farketmez haftada 5 gün 8 saat olması lazım. Ekstraların da ücretlendirmesi lazım. Ülkede herkesi eşek gibi çalıştırıyorlar. Özel sektörde asgari ücretli çalışan haftada 6 gün tüm gün çalışıyor. İşçiyi bırak mühendisi bile 6 gün sabahtan akşama çalıştırıyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,257
İsim
Burak Karadağ
Bence tüm çalışanlara garson işçi öğretmen doktor farketmez haftada 5 gün 8 saat olması lazım. Ekstraların da ücretlendirmesi lazım. Ülkede herkesi eşek gibi çalıştırıyorlar. Özel sektörde asgari ücretli çalışan haftada 6 gün tüm gün çalışıyor. İşçiyi bırak mühendisi bile 6 gün sabahtan akşama çalıştırıyorlar.
Acun Ilıcalı'da hep bu konuda düzen getirilmesini tembihliyordu.

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı

Tarihte bir ilk! Euro bu sabah 21 lirayı aşarak rekor tazeledi​

Son 2 yıldır birçok kez tarihi zirvesini yineleyen euro/TL, sabah saatlerinde 21,0509 seviyesine ulaşarak bir kez daha rekor tazeledi. Dolar/TL ise uzun zamandır süren yukarı ivmeli seyrini koruyor.
İki yıldır fahiş yükselişini sürdürerek, Türk Lirası'nın gitgide erimesine neden olan döviz kurundaki dalgalanma sürüyor. Rekor serisine bu yıl da devam eden euro/TL, haftanın son iş gününde tarihte ilk kez 21 TL'yi aşarak rekor yeniledi. Dolarda ise yükseliş devam ediyor.

Alıntıyı görüntüle
KAYNAK
Euro, Dolar yükselmiyor, bizim paramız değer kaybediyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk lirası Merkeziyetsiz para birimi Bitcoinden bile daha tutarsız koca ülkenin parası yeri yurdu hiç bir şeyi belli olmayan para kadar güven vermiyor yemin ediyorum

ADAMLAR Asgari ücreti aslan avlayarak kazanıyor ayıya tekme tokat dalıyor don yok kürsülerinde o derece fakir bir ülke adamların parası bile bizimkinden değerli nasıl olabilir bu nasıl bir başarıdır ya
Alıntıyı görüntüle
Bitcoin nasıl güven veriyor? O düşüşleri sen görmedin galiba:D

Keyfen

80+ Bronze
Euro, Dolar yükselmiyor, bizim paramız değer kaybediyor.

Bitcoin nasıl güven veriyor? O düşüşleri sen görmedin galiba:D
ben gördümde bitcoin 60 bin dolarlara çıktı son zamanlarda bitcoin gidipde TL gibi yerin dibinden magmaya ulaşmadı ya , %100 daha güvenilir bi para birimi

@Keyfen Az önce yeni gelişme oldu. Tunceli Belediye Başkanı - Fatih Mehmet MAÇOĞLU (Komünist)
Belediyedeki tüm işçilerinin çalışma saatini günlük 7 saate indirdi (içinde mola dahil) ve hafta sonu zaten full tatil
Maaşlarına ise %85 ZAM YAPTI! Tunceli belediyesinde EN DÜŞÜK İŞÇİ MAAŞI artık 21.200 ₺ :) Mest etti tüm çalışanlarını
dostum DA forum olarak hep beraber orayamı gitsek napsak bilemedim şimdi

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
ben gördümde bitcoin 60 bin dolarlara çıktı son zamanlarda bitcoin gidipde TL gibi yerin dibinden magmaya ulaşmadı ya , %100 daha güvenilir bi para birimi
Ekonomi düzelmeyecek mi sanıyorsun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,257
İsim
Burak Karadağ

dostum DA forum olarak hep beraber orayamı gitsek napsak bilemedim şimdi
Belediye'ye? Zor iş

Keyfen

80+ Bronze

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
tanıdık lazım dimi onun için doğru diyosun

nasıl düzelicek ? sürekli herşeyin fiyatı artıyor maaş dışında
Gardaş Türkiye'de ilk defa ekonomik kriz olmuyor.

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,218
İsim
Oozdmrsm

Tarihte bir ilk! Euro bu sabah 21 lirayı aşarak rekor tazeledi​

Son 2 yıldır birçok kez tarihi zirvesini yineleyen euro/TL, sabah saatlerinde 21,0509 seviyesine ulaşarak bir kez daha rekor tazeledi. Dolar/TL ise uzun zamandır süren yukarı ivmeli seyrini koruyor.
İki yıldır fahiş yükselişini sürdürerek, Türk Lirası'nın gitgide erimesine neden olan döviz kurundaki dalgalanma sürüyor. Rekor serisine bu yıl da devam eden euro/TL, haftanın son iş gününde tarihte ilk kez 21 TL'yi aşarak rekor yeniledi. Dolarda ise yükseliş devam ediyor.

Alıntıyı görüntüle
KAYNAK
Maşallah maşallah

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,258
İsim
Evren avcı
Nereden Nereye geldi Türkiye!!!

Keyfen

80+ Bronze

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Hayaldi gerçek oldu

Vatan.Delisi

80+ Bronze
Doların bir günde 60 liradan 123 liraya çıktığı günleri çok iyi hatırlıyorum hemen askere gitmiştim ben gelene kadar ortalık biraz olsun düzelmişti

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom