Neler Yeni

Yardım Euro Truck Simulator 2 Hakkında

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ByKayseriLi

80+ Bronze
Arkadaşlar steam'dan Euro Truck Simulator 2 aldım. Normalde korsan olarak oynuyordum indirimi görünce alayım dedim. Biliyorsunuz ki world of truck diye bir platformu var bu tam olarak ne işe yarıyor? Profile kısmına girince tamamladığınız başarımlar, görevler, tamamlanan işler vs var ama bende hepsi sıfır yazıyor. Bunları yapmak için normal oyunda ki yükleri falan alıp teslim etmek mi gerekiyor yoksa world of truck bize görev yada yük falan mı veriyor da onları bitirince oluyor ben anlamadım bunu bilen var mı acaba? Mutlaka euro truck simulator 2 oynayan vardır forumda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
(!KONUYU HORTLATMAK GİBİ OLMASIN!) Binevi burası gibi bir forum sitesi aynı zamanda bir dlc bir uptade veya etkinlik olduğu zaman anasayfasında haber olarak yayınlıyorlar.Hem ETS2 Hemde ATS içi profilini bağlayıp Eposta adresine kayıtlı profilin ile önceden 1.15.1 sürümünün olduğu zamanlar WOT Profili açıp oyundaki profilini bağladıktan sonra YILBAŞI HEDİYELERİ gibi Belirli yükleri taşıyıp RAVENDLC gibi şeyler kazanabiliyordun.Ayrıca hesabın oyunda çeşitli yükler taşıdıkça rozetler ünvanlar gibi çeşitli semboller kazanabiliyor.Hiç kullanmadım ama az çok anlıyorum çok duymuştum çünkü.Şuan bile 2015 te çıkan 1.15.1 sürümünü oynuyorum :D

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,880
Üyeler
151,134
Son üye
tiyelti
Top Bottom