Neler Yeni

Ev Dershanem Alınır mı?

alpalp41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Özgür Alp
Doping Hafıza ve Ev Dershanem arasında kaldım alan bakan varsa hangisini önerirsiniz?

Rulep

80+ Gold
ikisinde tercih etmezdim. çünkü anlamazsam sinirlenirim para verdim diye ama yt öyle mi beğenmezsen başka kanaldan izle. Senin için için yüzeysel araştırdım ev D. kitap gönderiyorlar sınırsız soru hakkı ve koçluk var ama dopingte 10 görüşme ve 100 soru sorma ile sınırlı ve memnun olmayan çok öğrenci var. dopingin reklamları da rezillik sırf vatandaşa övmesi için para vermişler .örnek göstereyim
zaman ayarlı izle telefondan okuyor ama telefon ekranı açık bile değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,883
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
ikisinde tercih etmezdim. çünkü anlamazsam sinirlenirim para verdim diye ama yt öyle mi beğenmezsen başka kanaldan izle. Senin için için yüzeysel araştırdım ev D. kitap gönderiyorlar sınırsız soru hakkı ve koçluk var ama dopingte 10 görüşme ve 100 soru sorma ile sınırlı ve memnun olmayan çok öğrenci var. dopingin reklamları da rezillik sırf vatandaşa övmesi için para vermişler .örnek göstereyim
Hahahah

Mysmeh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Yiğit Çiçek
naptın knk aldın mı memnun musun?

melidoas6

80+ Silver
Bu kızı geçen gördüm hiç bilmediği bir bölümü yazmış jeoloji mühendisiliği okuyacak

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224

Rulep

80+ Gold
Bu kızı geçen gördüm hiç bilmediği bir bölümü yazmış jeoloji mühendisiliği okuyacak
99.427 sıralama yapmış doping hafıza kullanmasa kaç yaparmış merak ettim

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
rezillik sırf vatandaşa övmesi
1661943966343.png
bellı zaten

melidoas6

80+ Silver
99.427 sıralama yapmış doping hafıza kullanmasa kaç yaparmış merak ettim
Aynen videosuna denk geldim ismi olan ünileri yazmış olumlu tarafından bakmaya çalışıyor celal hoca var diyor o itüden atıldı sadece adı var üniversitenin onun dışında mühendisliği hiç araştırmadığı bir mühendislik hayali filan olsa neyse diyecem tuhaf.

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,169
İsim
Turabi Çelik
Youtubedan çalış daha karlı çıkarsın hem ücretsiz ;)

Top Bottom